Slovenský futbalový zväz (Úvodná stránka)

Vitajte na stránkach Slovenského futbalového zväzu.

 
 
 
 
 

Plastový registračný preukaz nie je len "klasická registračka"!

Ukáž kartu aj Ty a využívaj výhody!

Slovenský futbalový zväz (SFZ) je športovým zväzom s najväčším počtom členov na Slovensku a toto postavenie mu prináša aj spoločenskú zodpovednosť pomáhať slovenskému futbalu na všetkých úrovniach.

SFZ dlhodobo pomáha svojim členom nielen v športovo-technickej a legislatívnej oblasti, ale aj v oblasti znižovania nákladov a pri získavaní dodatočných benefitov.

  • Zabezpečuje u obchodných partnerov výrazné zľavy a výhody pre hráčov, rozhodcov, delegátov a ostatných funkcionárov, ako aj iných individuálnych členov SFZ.
  • Zvyšuje výnosy členským klubom a zväzom prostredníctvom spätných bonusov za nákupy u našich obchodných partnerov, ktoré zrealizujú individuálni členovia.
  • Znižuje náklady členským klubom a zväzom centrálnym vyjednávaním vyšších zliav pre svojich členov.

Aké sú výhody nákupu u partnerov vo FK Výhod?

  • Registrovaný člen SFZ získa výrazne výhodnejšie podmienky nákupu, takže šetrí.
  • Okrem individuálnej zľavy podporuje svoju organizáciu (materský klub, regionálny či oblastný futbalový zväz), pretože táto organizácia môže dostať podiel z každého zrealizovaného nákupu svojho člena.

Ako to funguje?

  1. v prvom rade je potrebné mať platný nový plastový registračný preukaz a aktívne ISSF konto.
  2. v internetových obchodoch obchodných partnerov projektu "Futbalového klubu výhod" (do ktorých sa dostanete cez web stránku SFZ) treba kliknúť na ikonu "prihlásenie sa člena SFZ – ISSF". Iba ak sa prihlásite do obchodov cez túto ikonu, môžete nakupovať výhodnejšie ako bežný kupujúci.
  3. výhodnejšie ponuky pre členov SFZ a fanúšikov sú označené logom SFZ

Čo si môžu členovia SFZ výhodnejšie kúpiť?

Už dnes si členovia SFZ môžu vyberať z ponúk partnerov a benefitov v oblasti futbalového a iného športového vybavenia, zariadení športovísk, či areálov, prípadne iných tovarov a služieb, ktoré môžu našim členom pomôcť pri ich činnosti.

Ponuka výhod sa bude priebežne rozširovať podľa potrieb a záujmov členov SFZ.

 

Kliknutím na logo partnera budete presmerovaný na e-shop partnera.