Slovenský futbalový zväz (Úvodná stránka)

Vitajte na stránkach Slovenského futbalového zväzu.

 
 
 
 
 

September 16, 2011

VIDEO: Havrilla: "Nemusíme za každú cenu vyhrať. Môžeme skončiť aspoň prví"

KOŠICE (SFZ) - Úvodnou tlačovou konferenciou sa otvorilo ďalšie zo série medzinárodných futbalových podujatí na Slovensku

 
 
 
 
Účastníci oficiálnej tlačovej konferencie pri príležitosti otvorenia 11. kvalifikácie UEFA žien do 19 rokov. Zľava: Ján Greguš (riaditeľ turnaja), Juraj Čurný (hovorca SFZ), Richard Havrilla (viceprezident SFZ), Katarína Paxnerová (trénerka SR ženy 19) a Diana Bartovičová (kapitánka SR ženy 19). Košice, 16. septembra 2011.

Riaditeľ turnaja Ján Greguš vyjadril na úvod presvedčenie, že turnaj je po technickej a organizačnej stránke kvalitne pripravený a zároveň pripomenul, že toto nie je prvé futbalové podujatie medzinárodného charakteru na východnom Slovensku, keďže pred ôsmimi rokmi hostili kvalifikáciu do 17 rokov Michalovce.

Radosť z organizovania netajil viceprezident SFZ a zároveň zástupca Východoslovenského futbalového zväzu Richard Havrilla, ktorý okrem iného spomenul, že hráčky urobia všetko pre to, aby na turnaji uspeli.

Cieľom našich hráčok je uspieť a postúpiť do ďalšej fázy kvalifikácie. Ako povedala trénerka našej ženskej "19" Katarína Paxnerová, všetkých súperov poznáme, so Švédskom a Srbskom hrali minulý rok kvalifikáciu a s Ukrajinou na jar medzinárodný zápas. V nominácii sa neudiali žiadne zmeny, hráčky sú zdravotne v poriadku a pripravené hrať.

Na tlačovej konferencii sa zúčastnila aj kapitánka našej reprezentácie Diana Bartovičová, ktorá prezradila, že dievčatá sú rozhodnuté urobiť všetko pre to, aby postúpili.

Prehrať video