Slovenský futbalový zväz (Úvodná stránka)

Vitajte na stránkach Slovenského futbalového zväzu.

 
 
 
 
 

June 2, 2016

Obleky, kravaty, prekvapenie od Kuca, fotenie a... tréning

SENEC (SFZ) - Slovenskí reprezentanti sa dnes (okrem iného) nahodili do gala

 
 
 
 
Reprezentácia Slovenska na EURO 2016. Horný rad zľava - Hrošovský, Pekarík, Hubočan, Duda, Ďuriš, Mak, Hamšík, Weiss, Švento, Šesták, Pečovský, Stoch. Stredný rad zľava - Drinka, Kucka, Saláta, Ďurica, Škrtel, Mucha, Novota, Kozáčik, Nemec, Škriniar, Gyombér, Greguš, Hečko. Dolný rad zľava - Beseda, Beniak, Baťalík, Rusňák, Seman, Belaník, Kozák, Kováčik, Tarkovič, Kliment, Tomaschek, Pener, Prelovský, Slyško.  Senec, 2. jún 2016.

K reprezentácii Slovenska v tom širšom slova zmysle patrí aj vhodné oblečenie pre hráčov, členov realizačného tímu a aj funkcionárov. Po meraniach a skúškach sa dnes do "EURO2016" oblekov od partnera SFZ, spoločnosti Marco Mirelli, obliekli všetci dnes doobeda. Nezaobišlo sa to bez obligátneho hľadania správnych ľudí, ktorí vedia uviazať kravatu, pomôžu so zháňaním "obuváka" a iných veselých príhod. Všetko dobre dopadlo a naši fešácki #slovenskisokoli stihli nafotiť sólo a aj spoločné "gala" fotky.

Hneď po obede si do veľkej mítingovej miestnosti zavolal Juraj Kucka aby všetkým hráčom i členom realizačného tímu odovzdal svoj osobný darček ako pripomienku na skvelú kvalifikáciu - talianske hodinky Gaga Milano so slovenským motívom z limitovanej série 100 ks, pričom každý z obdarovaných má na hodinkách vygravírované svoje meno.

Hneď na to početná novinárska obec vyspovedala v mediálnom termíne Michala Ďuriša, Jána Greguša, Patrika Hrošovského, Roba Maka a Dušana Šventa. Do Senca zavítali aj novinári z českej televízie, ktorí pripravujú reportáž o našom tíme.

Ešte pred, pre verejnosť otvoreným, tréningom sa na trávniku NTC nafotila aj spoločná fotografia, na ktorej hráčov a členov realizačného tímu doplnili vrcholní predstavitelia SFZ: prezident Ján Kováčik, viceprezident pre štátnu reprezentáciu Karol Belaník a generálny sekretár Jozef Kliment.

Tréning sledovali mladí fanúšikovia, ktorých na tréning "pozvážal" zo svojich klubov Bratislavský futbalový zväz. Futbalisti pri odchode z tréningu si mohli zatrénovať aj disciplíne podpisovanie a fotenie, keďže podstatne väčšie zaťaženie ich čaká na autogramiáde v trnavskej City Arene.

viac fotografií a videí na Facebooku a Instagrame SFZ.