Slovenský futbalový zväz (Úvodná stránka)

Vitajte na stránkach Slovenského futbalového zväzu.

 
 
 
 
 

September 14, 2016

19-ka zvíťazila nad Čiernou Horou 2:1

VEĽKÝ BIEL (SFZ) - V prvom z dvojice priateľských zápasov dosiahol tím Milana Malatinského víťazstvo

 
 
 
 
Základná zostava tímu SR "19" v priateľskom zápase s Čiernou Horou, v ktorom sme zvíťazili 2:1. Hore zľava Vantruba, Oravec, Herc, Fábry, Blažek, šulek, Jedinák, Nemček, šušolík, Lénárt, Kvocera.  Veľký Biel, 13. september 2016. Foto: Barbora Dedičová

Slovenská futbalová reprezentácia do 19 rokov (*1998) v odohrala v utorok 13.9. prvý z dvojice priateľských zápasov s rovesníkmi z Čienej Hory, ktoré sú súčasťou na októbrový turnaj prvej fázy kvalifiukácie ME 2017. Tím Milana Malatinského zvíťazil vďaka gólom Herca a Sedláčka. Druhý zápas sa uskutoční vo štvrtok taktiež vo Veľkom Bieli s výkopom o 12:00.

Slovensko "19" - Čierna Hora "19" 2:1 (1:0)

Góly: 8. Herc, 48. Sedláček - 52. Miličkovič
R: Glova - Ferenc, Barenčík (všetci SR)

SR "19": Vantruba - Šulek, Oravec, Šušolík, Nemček, Lénárt (46. Sedláček), Herc (80. Jánošík), Blažek (46. Adamec), Jedinák (68. Majdan), Fábry (46. Štefanec), Kvocera (46. Tešlár)

Milan Malatinský (tréner SR "19"): "V dnešnom zápase prevládalo nasadenie, bol to bojovný zápas, v ktorom najmä v prvom polčase sme mali veľa nepresných prihrávok. Pôsobili sme kŕčovitým dojmom. Po zmene strán sme boli aktívnejší. Po peknej kombinácií sme vsietili druhý gól, mali sme šance na strelenie ďalšieho gólu. Po inkasovanom góle sme pokračovali v aktivite a zápas sme doviedli do víťazného konca. Tešíme sa z víťazstva, boli tam aj pozitívne i negatívne momenty na ktorých popracujeme a v odvete sa budeme snažiť odstrániť nedostatky v defenzíve a zefektívniť ofenzívnu činnosť."