Slovenský futbalový zväz (Úvodná stránka)

Vitajte na stránkach Slovenského futbalového zväzu.

 
 
 
 
 

August 24, 2014

VIDEO: Začal sa zraz reprezentačnej dvadsiatky pred priateľským zápasom proti Spojeným arabským emirátom

SENEC (SFZ) - Zraz bez Lupča, Chriena a Šatku. Pribudli Ventura, Faško a tretí brankár Kira

 
 
 
 
Tréner slovenských futbalistov do 21 rokov Ivan Galád počas trénigu pred zápasom kvalifikácie ME 2015 s Gruzínskom. Senec, 5. september 2013.

Tréner Ivan Galád musel pred začiatkom zrazu urobiť niekoľko zmien v nominácii. Petra Lupča vystriedal Denis Ventura, Martina Chriena nahradil Michal Faško, tréner nemôže počítať ani s Ľubomírom Šatkom a pribudol tretí brankár Matúš Kira.

Prehrať video

"Vidíme, že chlapci naskakujú v ligových mužstvách a tešíme sa, že sa môžu stretnúť a zahrať," povedal na úvod rozhovoru tréner I. Galád, podľa ktorého je dôležité sústrediť sa na náš tím, na jeho trénovanie a dodal: "Všetko to bude len o týchto mladých chlapcoch."

"Počas týchto troch dní máme dva ciele. Prvým je víťazstvo a druhým je príprava hráčov na budúcu kvalifikáciu. Niektorí z nich sa môžu objaviť už v zajtrajšej nominácii do 21 rokov," povedal tréner. 

Reprezentácia do 20 rokov si zmeria sily so Spojenými arabskými emirátmi v utorok 26. augusta 2014 o 17:00 v NTC Senec. Vstup na štadión je bezplatný a zápas budete môcť sledovať v priamom prenose na oficiálnom konte SFZ na YouTube.com.