Slovenský futbalový zväz (Úvodná stránka)

Vitajte na stránkach Slovenského futbalového zväzu.

 
 
 
 
 

October 8, 2013

21-ka odletela do Škótska, chýba zranený Lásik

BRATISLAVA (SFZ) - Zverenci trénera Ivana Galáda odcestovali dnes do Škótska k tretiemu zápasu kvalifikácie o postup na ME 2015 v Českej republike.

 
 
 
 
Horný rad zľava P. Hipp, P. Hrošovský, M. Škvarka, K. Mészáros, M. Lalkovič, P. Le Giang, J. Paur, M. Janec, F. Oršula, J. Dzúrik, D. Rusov. Stredný rad zľava Š. Balla, P. Purdek, D. Vailing, N. Hrnčár, I. Galád, S. Seman, M. Mintál, M. Prelovský, P. Kišška. Dolný rad zľava L. Szabo, D. Hudák, A. Ambra, M. Kochan, N. Gyombér, L. Pauschek, R. Lásik, I. Schranz, J. Vojtuš. Senec, 9. júna 2013.

Slovenská futbalová dvadsaťjednotka odcestovala dnes (8.10.2013) do Škótska k tretiemu zápasu v rámci kvalifikácie o postup na ME 2015 v Českej republike.

Po dvoch víťazstvách v úvodných zápasoch v Luxembursku (7:1) a v domácom prostredí proti Gruzínsku (1:0) sa zverenci trénera Ivana Galáda ocitli na čele 3. kvalifikačnej skupiny spolu s favoritom skupiny, Holandskom. Mužstvo Škótska absolvovalo doteraz dva zápasy. V prvom zdolali zverenci Billy Starka doma Luxembursko 3:0, v druhom podľahli v Nijmegene Holandsku 0:4 a patrí im priebežná 4. priečka tabuľky.

„Galádovci“ absolvovali včera v Senci dve tréningové jednotky a večer sa venovali analýze hry súpera. Viac o atmosfére v mužstve prezradil technický vedúci Dávid Vailing: „Chlapci sú po včerajších tréningoch dobre naladení. Smutnou správou je definitívna neúčasť Richarda Lásika, s ktorým sme sa museli včera pre zranenie rozlúčiť. Dnes ráno absolvovali chlapci posledný tréning, mužstvo sa o 10:30 presunulo zo Senca na Schwechat, odkiaľ krátko popoludní nabralo smer Škótsko,“ dodal Dávid Vailing.

Slovenská dvadsaťjednotka odohrá kvalifikačný duel proti domácemu Škótsku vo štvrtok, 10. októbra o 19:30 na štadióne v Paisley. 

Najbližší domáci zápas je na programe v pondelok, 14. októbra o 19:00 v Senci proti Luxembursku. Vstupenky sú v predaji v sieti Ticketportal v nasledovných cenových kategóriách:

1. kategória (krytá tribúna) - 6 EUR
2. kategória (nekryté tribúny) - 4 EUR
3. kategória - rodinný sektor (nekrytá tribúna, sektory C2 a C3) - 2 EUR

Do rodinného sektoru si môžu kúpiť vstupenky rodičia s deťmi do 12 rokov za cenu 2 EUR / osoba. Deti do 3 rokov zdarma bez nároku na sedadlo.