Slovenský futbalový zväz (Úvodná stránka)

Vitajte na stránkach Slovenského futbalového zväzu.

 
 
 
 
 

June 8, 2015

21-ka sa zišla na zraze v Poprade

POPRAD (PETER ZEMAN/SFZ) - Zverenci trénera Hapala sa zišli v Poprade pred prípravným zápasom v Poľsku

 
 
 
 
Reprezentácia SR "21". Horný rad zľava Lobotka, Mazáň, Mihalík, Lupčo, Zreľák, Kotula, Ďuriš, Šafranko, Záhumenský, Huk, Sabler, Duga, Brigant. Stredný rad zľava Nozdrovický (fyziterapeut), Fegyveres (lekár), Boďo (kondičný tréner), König (tréner brankárov), Hapal (tréner), Brunegraf (asistent trénera), Kojnok (technický vedúci, Košáň (masér), Ludík (masér). Dolný rad zľava Ivan, Šatka, Chrien, Valjent, Hruška, Kira, Chovan, Niňaj, Škriniar, Králik, Bero.   Myjava, 25. marec 2015

Slovenská futbalová reprezentácia do 21 rokov (*1994) sa zišla premiérovo v Poprade, kde sa bude pripravovať na posledný zápas sezóny 2014/15. "Nastúpime proti silnému súperovi, Poliaci zdolali nedávno Nemecko, očakávam ťažký zápas a verím, že tomu bude zodpovedať aj nasadenie hráčov v príprave," povedal na včerajšom zraze v Poprade tréner slovenskej 21-ky Pavel Hapal a dodal: "Verím, že všetci nominovaní hráči budú motivovaní a pôjdu za víťazstvom."

Kouč slovenskej 21-ky privítal na včerajšom zraze 18 futbalistov. Káder doplnili vo večerných hodinách Pavol Šafranko a Adam Jakubech, dnes (8.6.) ráno sa mu hlásil útočník Filip Ďuriš. O posledných zmenách informoval technický vedúci slovenskej 21-ky Jakub Kojnok"V pondelok ráno sa k mužstvu pripojí Adam Zreľák a okrem trojice hráčov, ktorí si včera plnili klubové povinnosti a absolvovali zápasy DOXXbet ligy, sa tréneri rozhodli donominovať ešte jedného hráča navyše. Je ním Róbert Polievka z banskobystrickej Dukly. Dôvodom sú informácie o zdravotných komplikáciách niektorých hráčov," komentoval aktuálny stav Jakub Kojnok.

Slováci absolvujú na ihrisku NTC v Poprade počas dvoch dní tri tréningové jednotky, v stredu 10.6 sa mužstvo presúva do Poľska, vo štvrtok o 17:00 nastúpi novotvoriaci sa tím v meste Nowy Sacz proti Poľsku.