Slovenský futbalový zväz (Úvodná stránka)

Vitajte na stránkach Slovenského futbalového zväzu.

 
 
 
 
 

November 14, 2015

21-ku dnes v Myjave navštívil tréner Ján Kozák

MYJAVA (SFZ/JÁN GERZANIČ) – Slovenskú futbalovú 21-ku dnes poctil návštevou tréner reprezentačného „A“ tímu Ján Kozák a asistent Štefan Tarkovič.

 
 
 
 
Tréner SR 21 Pavel Hapa a reprezentačný tréner SR A Ján Kozák.

Reprezentačná 21-ka sa od štvrtka pripravuje v Myjave na odvetné stretnutie kvalifikácie ME 2017. Mužstvo aj realizačný tím navštívili včera zápas reprezentačného áčka proti Švajčiarsku v novej trnavskej City Arene.

Dnes po raňajkách malo mužstvo naplánovaný fototermín, popoludní prišiel slovenských mladíkov navštíviť a podporiť reprezentačný tréner Ján Kozák a asistent Štefan Tarkovič. Úvod sa niesol v duchu gratulácie kouča Pavla Hapala. "V prvom rade by som rád za nás všetkých zagratuloval trénerovi Kozákovi k postupu na majstrovstvá Európy vo Francúzsku. Skrýva sa za tým obrovský kus práce."

"Chceli sme toto stretnutie zorganizovať už skôr len nebola doteraz ešte vhodná príležitosť, keďže boli pred „A“ mužstvom doležité zápasy a nechceli sme trénerov rušiť z treningového a zápasového procesu," pridal sa tréner Brunegraf. Smerom k hráčom aktuálneho kádra 21-ky dodal: „Ako sa hovorí, už je pred vami len posledný krok, ktorý môžete urobiť a to je dostať sa do národného tímu."

"Podarilo sa niečo pekné a človek ma z toho dobrý pocit, zúročili sme dvojročné úsilie. Bol by som veľmi rád, ak by sa podarilo k nášmu Euru 2016 pridať váš postup na ME 2017 v Poľsku. Pre malé Slovensko by to bolo niečo fantastické," povedal na dnešnom stretnutí tréner Ján Kozák.