Slovenský futbalový zväz (Úvodná stránka)

Vitajte na stránkach Slovenského futbalového zväzu.

 
 
 
 
 

January 30, 2013

AUDIO: Zástupcovia Slovenska odcestovali na žreb kvalifikácie ME 2015 do 21 rokov

BRATISLAVA (SFZ) - Ivan Galád, Karol Belaník a Dávid Vailing sa zúčastnia žrebu kvalifikácie a následne budú konzultovať termíny kvalifikačných stretnutí s ostatnými reprezentáciami v skupine

 
 
 
 
Zľava: tréner reprezentácie do 21 rokov Ivan Galád, viceprezident SFZ pre štátnu reprezentáciu a medzinárodné vzťahy Karol Belaník a technický vedúci reprezentácie do 21 rokov pri odchode do švajčiarskeho Nyonu na žreb kvalifikácie ME U21 2015 v Českej republike. Bratislava, 30. januára 2013.

"Teším sa, že už druhýkrát mám možnosť zúčastniť sa žrebovania, kde je 52 európskych krajín. Teším sa na stretnutie s trénermi," povedal pre futbalsfz.sk tesne pred odchodom tréner reprezentácie do 21 rokov Ivan Galád. Cestovať s ním budú viceprezident SFZ pre štátnu reprezentáciu a medzinárodné vzťahy Karol Belaník a technický vedúci Dávid Vailing.

Prehrať video

"Všetci súperi budú určite silní, najmä z prvých dvoch košov, pretože o jedno miesto sme v treťom koši," povedal k možným súperom Galád. "Našou úlohou je pripravovať hráčov na európsky futbal a pokúsiť sa o dobré výsledky. Tieto dve úlohy sa budeme snažiť plniť počas nasledujúcich dvoch rokov."

Žrebovanie kvalifikácie ME 2015 do 21 rokov je naplánované na 31. januára 2013 o 9:00. Sledovať ho môžete v priamom prenose na stránke www.uefa.com