Slovenský futbalový zväz (Úvodná stránka)

Vitajte na stránkach Slovenského futbalového zväzu.

 
 
 
 
 

September 3, 2013

Kvalifikačný zápas SR "21" proti Gruzínsku aj so špeciálnym rodinným sektorom

BRATISLAVA (SFZ) - Slovenský futbalový zväz pripravil pre rodiny s deťmi špeciálny sektor a športové aktivity pred i počas stretnutia

 
 
 
 
Účastníci akcie Slovenskí reprezentanti deťom. Bratislava, 4. júna 2011.

Slovenská reprezentácia do 21 rokov pod vedením Ivana Galáda si minuloročnou účasťou v baráži o postup na  Majstrovstvá Európy do 21 rokov a dlhodobo kvalitnými výkonmi získala popularitu v každej vekovej kategórii, a tak na najbližší kvalifikačný zápas proti Gruzínsku, pondelok 09.09.2013 o 19:00, pripravil Slovenský futbalový zväz špeciálnu ponuku pre rodiny s deťmi.

Do NTC Senec sa mladých fanúšikov vo veku od 3 do 12 rokov oplatí priviesť aspoň 30 minút pred začiatkom stretnutia, kedy budú mať možnosť si vyskúšať prekážkovú dráhu, streľbu na presnoť či rôzne malé formy futbalu a nebude chýbať ani maľovanie na tvár. Tieto aktivity sú pre deti pripravené aj v polčasovej prestávke. Všetky súťaže a aktivity budú prebiehať pod dozorom skúsených trénerov a pracovníkov Slovenského futbalového zväzu.

Zápas si deti s rodičmi, súrodencami a priateľmi môžu pozrieť zo špeciálneho rodinného sektora, ktorý bude na tribúne C2 a C3. Vstupenky do tohto sektora budú v predaji v deň zápasu v pokladni NTC Senec od 12:00 do začiatku stretnutia a cena je jednotná 2,- EUR na osobu (vstupenku musí mať dieťa aj sprievod). Deti do 3 rokov majú vstup do rodinného sektora bez nároku na miesto zdarma.

Vstupenky do rodinného sektora C2 a C3

deti do 3 rokov: zdarma
deti od 3 do 12 rokov: 2,- EUR
dospelý (sprievod dieťaťa): 2,- EUR

Pokladňa NTC Senec otvorená v deň zápasu (09.09.2013) od 12:00 do 19:00.

Rodinný sektor na zápase Slovensko - Andorra (04.06.2011)

Prehrať video

Prehrať video