Slovenský futbalový zväz (Úvodná stránka)

Vitajte na stránkach Slovenského futbalového zväzu.

 
 
 
 
 

June 28, 2012

Lukáš Štetina na hosťovanie do Dukly Praha

PRAHA (SITA) - Stopér slovenskej reprezentácie do 21 rokov Lukáš Štetina odchádza na sezónne hosťovanie do Dukly Praha

 
 
 
 
Lukáš Štetina zo Slovenska (vpravo) a Vitalijs Maksimenko z Lotyšska (vľavo) počas futbalového zápasu Slovensko - Lotyšsko, kvalifikácie na ME 2013 do 21 rokov. Zlaté Moravce, 3. júna 2011.

Slovenský futbalový reprezentant v kategórii do 21 rokov Lukáš Štetina odchádza na hosťovanie do českého prvoligového klubu Dukla Praha. Nitriansky odchovanec a kmeňový hráč ukrajinského klubu Metalist Charkov strávil jarnú časť uplynulej sezóny na hosťovaní v Prešove. Nasledujúci ročník ho Ukrajinci "požičali" do českej metropoly. Informáciu priniesla internetová stránka jeho zastupiteľskej spoločnosti Football Service Agency.

"Som rád, že sa vyriešila otázka mojej blízkej budúcnosti. V novej sezóne sa budem snažiť pomôcť Dukle k čo najlepším výsledkom a pevne verím, že ak mi tréner dá dôveru, tak ho nesklamem," povedal Štetina, ktorý v stredu na Juliske svojím podpisom pečatil v prítomnosti svojho agenta Milana Lednického zmluvu o ročnom hosťovaní.

Dres šiesteho tímu uplynulej sezóny najvyššej českej súťaže si v minulom ročníku obliekali zo Slovákov aj Ivan Lietava a brankár Tomáš Kučera.