Slovenský futbalový zväz (Úvodná stránka)

Vitajte na stránkach Slovenského futbalového zväzu.

 
 
 
 
 

July 18, 2011

Príprava našej 21-ky pokračuje kempom útočníkov

BRATISLAVA (SFZ) - Tréner Ivan Galád si po brankároch na špeciálny trojdňový kemp pozval tentoraz útočníkov

 
 
 
 
Slovensko U21. Hore zľava: Šulla, Štetina, Považanec, Valenta, Greguš, Vavrík, Čonka, Poleť, Slančík, Le Giang. Stred zľava: Vailing (technický vedúci), Hečko (masér), Kolčák, Szarka, Pillár, Šimonek, Rakovan, Košút, Pauschek, Karaš, Lalkovič, Balla (kustód), Purdek (fyzioterapeut). Dole zľava: Malovič (lekár), Seman (tréner brankárov), Mikuš, Galád (tréner), Kiss, Hrnčár (asistent), Mak, Slovák (tím manažér), Mrázik (psychológ). Senec, 30. mája 2011.

Hlavný tréner reprezentácie do 21 rokov Ivan Galád sa po brankároch bude tentoraz venovať útočníkom. V dňoch 24.-26. júla v Národnom tréningovom centre v Senci bude mať desiatke našich mladých útočníkov a dvojici brankárov bohatý program zostavený z videoprojekcií, mentálnych tréningov (MUDr. Mrázik) a vzdelávacích programov, ktoré povedú okrem iných  Ivan Galád a Michal Hipp. Na pondelok je naplánovaná aj diskusia s Filipom Šebom. Kemp útočníkov sa skončí v utorok 26. júla na obed.

I.Galád: "Pokračovaním nášho programu s hráčmi U21, s ktorým sme sa prezentovali pri nástupe do nového kvalifikačného cyklu, sú aj vzdelávacie kempy pre hráčov. Po kempe brankárov sme pripravili kemp pre útočníkov, ktorý bude zameraný na mentálny tréning, vzdelávanie, kurz cudzieho jazyka, taktickú prípravu, stretnutia s výnimočnými strelcami minulosti a súčastnosti a trénermi. Pripravili sme tiež videoprojekcie z MS U20 a ME U21, kde môžu hráči vidieť a porovnať kvalitu útočníkov európskej resp. svetovej úrovne."

Nominovaní

BRANKÁRI: Branislav Pindroch (Dukla Banská Bystrica), Matej Rakovan (MFK Liptovský Mikuláš)

ÚTOČNÍCI: Arnold Šimonek, Matúš Mikuš (obaja FC Nitra), Dominik Fótyik (Zemplín Michalovce), Ľubomír Gogolák (Spartak Trnava), Ákos Szarka (Slovan Bratislava), Ivan Schranz (FC Petržalka 1898), Dávid Guba (Tatran Prešov), Milan Ferenčík (Baník Ostrava), Peter Mazáň (AS Trenčín), Patrik Johancsik (Dukla Banská Bystrica)

Realizačný tím

tréner: Ivan Galád

asistenti: Norbert Hrnčár, Samuel Slovák

lekár: Pavel Malovič

masér/kustód: Štefan Balla

technický vedúci: Dávid Vailing