Slovenský futbalový zväz (Úvodná stránka)

Vitajte na stránkach Slovenského futbalového zväzu.

 
 
 
 
 

June 11, 2013

Reprezentácia SR do 21 rokov vstúpi dnes do kvalifikácie o postup na ME 2015 v Českej republike

ETTELBRUCK (SFZ) - Na štadióne Am Deich v Ettelbrucku odštartuje reprezentácia Slovenska do 21 rokov kvalifikáciu o postup na ME 2015 zápasom proti Luxembursku "21".

 
 
 
 
Reprezentácia SR do 21 rokov na tréningu pred zápasom 3. kvalifikačnej skupiny o postup na ME 2015 v Luxembursku na Stade Am Deich v Ettelbrucku. 11. jún 2013, Ettelbruck.

Tím Ivana Galáda vstúpi dnešným zápasom v Luxembursku do kvalifikácie o postup na ME 2015 v Českej republike. Tréner má k dispozícii kompletný káder, ktorý sa pripravoval od 7. júna v Senci. Dvojica Lásik - Pauschek sa pripojila k tímu v nedeľu 9. júna po prílete A-tímu z Lichtenštajnska. Novým kapitánom mužstva je stredopoliar Brescie Calcio Richard Lásik.

Mužstvo absolvovalo počas sústredenia v Senci štyri tréningové jednotky, včera po raňajkách sa mužstvo autobusom presunulo na letisko vo Schwechate, odkiaľ nabralo kurz Ettelbruck. Na štadióne s názvom Stade Am Deich s kapacitou 2.020 divákov absolvovalo mužstvo predzápasový tréning.

Zápas so začiatkom o 19:00 rozhoduje trojica arbitrov z Albánska Bardhyl Pashaj - Ridiger Cokaj, Rudin Preca. 

Dodajme, že súpermi Slovákov v 3. kvalifikačnej skupine budú tímy Holandska, Škótska, Gruzínska a Luxemburska. Doteraz bol odohraný v rámci skupiny jeden zápas, v ktorom náš dnešný súper podľahol 25. marca v St. Mirren Parku domácemu Škótsku 0:3 po góloch Walkera, Watta a Tsohneya.

Káder trénera Ivana Galáda pre dnešný zápas: brankári - Dobrivoj Rusov (FC Spartak Trnava), Patrik Le Giang (MŠK Žilina), Patrik Hipp (FC Nitra), hráči do poľa - Michal Janec (FC Slovan Liberec), Dávid Hudák (ŠK Slovan Bratislava), Norbert Gyömbér (FK Dukla Banská Bystrica), Adam Ambra (U.C. AlbinoLeffe), Lukáš Pauschek (ŠK Slovan Bratislava), Michal Škvarka (MŠK Žilina), Jakub Paur (MŠK Žilina), Matej Kochan (ŽP Šport Podbrezová), Patrik Hrošovský (FK Ústí nad Labem), Karol Mészáros (FC ViOn Zlaté Moravce), Ján Dzúrik (Partizán Bardejov), Jakub Vojtuš (NK Zagreb), Richard Lásik (Brescia Calcio), Milan Lalkovič (Chelsea FC), Lukáš Szabo (FK Slovan Duslo Šaľa), Filip Oršula (Wigan Athletic), Ivan Schranz (FC Spartak Trnava).