Slovenský futbalový zväz (Úvodná stránka)

Vitajte na stránkach Slovenského futbalového zväzu.

 
 
 
 
 

September 4, 2015

Reprezentačná "21" absolvovala prvý tréning na štadióne v Slucku

MINSK (SFZ/JÁN GERZANIČ) – Slovenská futbalová reprezentácia do 21 rokov nabrala dnes v ranných hodinách smer Minsk, podvečer absolvovali zverenci trénera Hapala tréning na štadióne v Slucku

 
 
 
 
Slovenská futbalová reprezentácia do 21 rokov počas tréningu pred kvalifikačným zápasom o postup na ME 2017 Bielorusko "21" - Slovensko "21". Sluck, 4. septembra 2015.

Výprava slovenskej reprezentácie do 21 rokov sa po triumfe v Challenge Trophy presunula dnes v ranných hodinách z Myjavy do Minsku. Našich v Bielorusku privítalo zamračené počasie. Mužstvo sa ubytovalo v hoteli Victoria a po spoločnom obede a dvojhodinovom odpočinku sa mužstvo presunulo na prvý tréning do mesta Sluck, v ktorom odohrá "dvadsaťjednotka" svoj úvodný kvalifikčný zápas ME 2017. Počas hodinového pobytu na ihrisku striedavý dážď sprevádzal celý tréning.

Tréner Hapal má k dispozícii všetkých nominovaných hráčov z finálového zápasu Challenge Trophy. Samozrejme, už bez starších hráčov Pauscheka, Kissa, Gubu, Maleca, Štetinu, plus Zreľáka, ktorý si nezahrá pre červenú kartu z posledného minuloročného kvalifikačného zápasu proti Taliansku.

Po tréningu sa mužstvo späť presunulo do Hotela Victoria v Minsku, ktorý je vzdialený od mesta Sluck približne 1,5 hodiny cesty autobusom.

Zajtra na našich chlapcov čaká o 16:30 predzápasový tréning v Minsku a večer bude na diaľku celá výprava držať palce reprezentačnému „A“ mužstvu v zápase proti Španielsku.