Slovenský futbalový zväz (Úvodná stránka)

Vitajte na stránkach Slovenského futbalového zväzu.

 
 
 
 
 

August 14, 2013

VIDEO: Lobotka: "Mená nehrajú futbal. Musíme hrať tímovo"

SENEC (SFZ) - Podľa Stanislava Lobotku je dôležitá tímová hra, a tá môže priniesť prekvapivý výsledok

 
 
 
 
V strede fotografie trojica reprezentantov Slovenska do 21 rokov Milan Lalkovič, Dobrivoj Rusov a Stanislav Lobotka počas tréningu na priateľský zápas proti Taliansku. Senec, 11. augusta 2013

Stanislav Lobotka je momentálne na hosťovaní v európskom klube zvučného mena Ajax Amasterdam. "Sú to neopísateľné pocity hrať v takom klube pred toľkými  ľuďmi, či už v prípravných zápasoch alebo v lige. Budem sa snažiť, aby som sa dostal do prvého mužstva a dúfam, že sa mi to podarí," povedal reprezentant do 21 rokov.

Prehrať video

Už v príprave sa Lobotka ukazoval trénerovi v dobrom svetle. "Hral som celkom dobre a tréner ma chválil. Celkom sa mi darilo prihrávať na góly a dúfam, že to bude pokračovať aj v lige," zakončil rozprávanie o klube a prešiel k aktuálnemu reprezentačnému súperovi. "Sú to vicemajstri sveta, takže určite budú hrať dobrý kombinačný futbal," povedal k talianskej hre mladý slovenský stredopoliar. "Mená nehrajú futbal. Musíme hrať v prvom rade tímovo, a potom sa dostaví aj výsledok," dodal Stanislav Lobotka.