Slovenský futbalový zväz (Úvodná stránka)

Vitajte na stránkach Slovenského futbalového zväzu.

 
 
 
 
 

August 14, 2013

VIDEO: Pauschek: "Do zápasu s čistou hlavou. Chceme ukázať, čo vieme"

SENEC (SFZ/RTVS) - Lukáš Pauschek, aktuálne pôsobiaci v AC Sparta Praha, sa teší na zápas s ťažkým súperom - Talianskom

 
 
 
 
Slovenský futbalový reprezentant do 21 rokov Lukáš Pauschek počas hry 'bago' na tréningu pred priateľským zápasom proti Taliansku. Senec, 11. augusta 2013

Lukáš Pauschek prišiel na zraz ako tradične v dobrej nálade. "Dlho nebol žiaden zraz. Rád uvidím chalanov a trénerov," povedal k prameňu tejto nálady. "Prax nie je taká, aká by mala byť, ale hlavné je, že sa cítim dobre, som zdravý a stopercentne prirpavený ukázať, čo viem," odpovedal na otázku Martina Šeďa (RTVS) aktuálnej hernej praxe.

Prehrať video

Reprezentáciu preverí v priateľskom zápase súper z top kategórie. Na trávniku NTC Senec sa predstaví reprezentácia Talianska do 21 rokov. "Nejdeme to žiadneho zápasu s tým, aby sme prehrali, ale s tým, aby sme vyhrali. Rovnako to bude aj v tomto zápase," povedal slovenský obranca v službách AC Sparta Praha. "Taliani sú špička vo futbale vo všetkých kategóriách, ale verím, že nepôjdeme do zápasu s tým, že budeme brániť a čakať na nejaký brejk. Pôjdeme do toho s čistou hlavou, hrať futbal a ukázať, čo vieme. Urobíme všetko preto, aby sme vyhrali," dodal na záver k taktike Lukáš Pauschek.