Slovenský futbalový zväz (Úvodná stránka)

Vitajte na stránkach Slovenského futbalového zväzu.

 
 
 
 
 

August 1, 2011

VIDEO: Podľa Ivana Galáda kemp útočníkov splnil jeho očakávania

BRATISLAVA (SFZ) - Realizačný tím a útočníci slovenskej reprezentácie do 21 rokov majú za sebou špecializovaný kemp

 
 
 
 
Tím manažér reprezentácie Slovenska do 21 rokov Samuel Slovák predvádza účastníkom kempu útočníkov "nožničky". Senec, 25. júla 2011.

Od začiatku pôsobenia pri reprezentácii Slovenska do 21 rokov prezentoval tréner Ivan Galád záujem vytvoriť špecializované sústredenia reprezentantov z jednotlivých herných pozícii a ukazovať im rôzne herné pozície i možnosti.

Po kempe brankárov, ktorý sa konal v marci hlavne pod vedením trénera brankárov Stanislava Semana, sa teda útočníci stretli na vlastnom sústredení, kde im svoje vedomosti odovzdával tentokrát Samuel Slovák.

Kemp útočníkov sa orientoval na prácu útočníkov v pokutovom území i mimo neho, ako môžu útočníci pomôcť hráčom v strede poľa a v defenzívnej činnosti. V neposlednom rade bola na "pretrase" aj oblasť toho, čo by útočníci nemali robiť.

"Myslím si, že výsledkom nášho kempu je aj Ferenčíkov gólv Ostrave, ktorý dal z akcie, ktorú sme nacvičovali," povedal Ivan Galád. "Veľmi sa teším, že medzi nás prišiel aj Michal Hipp, ktorý mal veľmi zaujímavú prednášku," pokračoval tréner našej 21tky, ktorý chce v tejto činnosti pokračovať kempom stredopoliarov a defenzívnych hráčov.

Prehrať video