Slovenský futbalový zväz (Úvodná stránka)

Vitajte na stránkach Slovenského futbalového zväzu.

 
 
 
 
 

June 4, 2012

VIDEO: Reprezentanti do 21 rokov chcú zajtra Rumunov dostať pod tlak

BUKUREŠŤ (SFZ) - Tréner Ivan Galád absolvoval s tímom oficiálny tréning pred kvalifikačným zápasom o postup na ME 2013 proti Rumunsku

 
 
 
 
Reprezentanti Slovenska do 21 rokov na oficiálnom tréningu pred kvalifikačným zápasom proti Rumunsku o postup na ME 2013. Bukurešť, 4. júna 2012.

Po prvom zápase sa tím Ivana Galáda zregeneroval a od nedele sa pripravuje na zápas proti Rumunsku. "Hrať za národ, za krajinu je vždy veľká výzva a verím, že ju prijmeme," povedal tréner Galád a dodal: "Je to stále len šport. Uvidíme, aký výsledok nám prinesie."

Prehrať video

Svoju predstavu o zostave tréner neupresnil, ale spomenul mantinely, v ktorých sa pohybuje. Mikovič a Lásik opustili reprezentačný zraz pre zranenie, do Rumunska necestovali ani vykartovaní Kiss a Mak. Od prvého dňa zrazu je zrejmé, že z hľadiska bude pomáhať tretí brankár Patrik Le Giang. "Pred domácim zápasom sme boli euforickí, teraz by sme chceli dostať súpera pod tlak," naznačil k taktike mužstva v najbližšom zápase, z ktorej by mohli byť protiútoky a šance."Hráči ten svoj sen majú ako tím," povedal o barážovom sne hráčov.