Slovenský futbalový zväz (Úvodná stránka)

Vitajte na stránkach Slovenského futbalového zväzu.

 
 
 
 
 

November 14, 2011

VIDEO: Slovenskú 21tku dnes čaká náročný zápas vo Francúzsku

ANGERS (SFZ) - Ivan Galád so svojim tímom sa presunul do francúzskeho mesta Angers, aby sa pokúsili vybojovať dobrý výsledok

 
 
 
 
Slovenskí reprezentanti do 21 rokov čakajú pred hotelom na autobus, ktorý ich mal odviezť na oficiálny tréning pred zápasom 9. kvalifikačnej skupiny medzi Francúzskom a Slovenskom. Angers, 13. november 2011.

Slovenskí reprezentanti do 21 rokov si svojho dnešného súpera vyskúšali už vo februári tohto roka, kedy v priateľskom stretnutí vo francúzskom Chateauroux podľahli 3:1 po červenek karte pre Mareka Hlinku.

Tím Ivana Galáda sa od včerajšieho dňa pripravuje na zápas priamo v meste Angers, pričom včera večer si vyskúšali ihrisko na oficiálnom tréningu a dnes už sústredia hráči svoje myšlienky smerom k večernému kvalifikačnému duelu.

Je namieste poznamenať, že aktuálne prvé miesto v tabuľke drží práve Francúzsko, pričom do karát mu hrá najmä fakt, že má o jeden zápas naviac. Čo je pre oba tímy spoločné - ani jeden tím neinkasoval v tejto kvalifikácii gól, je preto otázne, či aj po dnešku si to oba tímu budú môcť ešte povedať, prípadne kto bude šťastnejší.

Pre úspešnú kvalifikáciu, jej prvú časť, je nevyhnutné umiestniť sa na prvej alebo druhej priečke v konečnej tabuľke. Nasledovať budú zápasy medzi prvými a druhými mužstvami navzájom a až potom bude jasné, ktoré mužstvá sa dostanú na Majstrovstvá Európy do 21 rokov 2013 v Izraeli.

Prehrať video