Slovenský futbalový zväz (Úvodná stránka)

Vitajte na stránkach Slovenského futbalového zväzu.

 
 
 
 
 

June 7, 2014

VIDEO: SR 21 odcestovala do Švédska so Špalekom namiesto Bera

SENEC (SFZ) - Zverencov trénera Ivana Galáda čaká posledný prípravný zápas pred rozhodujúcimi kvalifikačnými duelmi

 
 
 
 
Tréner slovenskej futbalovej reprezentácie do 21 rokov Ivan Galád na zraze pred priateľským zápasom proti Taliansku. Senec, 11. augusta 2013.

Už pred samotným zrazom musel tréner Galád urobiť niekoľko zmien vo svojej nominácii na prípravný zápas, ktorý slovenská reprezentácia do 21 odohrá vo Švédsku. "Všetci, ktorí sú tu sú pripravení vycestovať na zápas. Takýto zraz a zápas sa nerodí ľahko a my veríme, že uhráme dobrý výsledok," povedal tréner počas tréningu v Senci.

Prehrať video

Hráči na zraze absolvovali aj štandardnú videoanalýzu zápasov. "Je to náš štvrtý zápas v krátkom slede a chceme sa dobre pripraviť na súpera," povedal I. Galád. "Budeme sa snažiť byť v kontakte s hráčmi, budeme ich pozorne sledovať a verím, že vyberieme dvadsať úspešných na tie rozhodujúce zápasy," dodal smerom k letnej príprave na rozhodujúce zápasy kvalifikácie ME do 21 rokov Českej republike.

"Každý tréner chce vyhrať či už je to kvalifikačný alebo prípravný zápas. Nám sa to v poslednom čase darí a verím, že to takto bude pokračovať aj v kvalifikácii," povedal tréner SR 21 smerom k želanému výsledku vo švédskom Trelleborgu.

Ivan Galád musel v kádri pred dnešným odletom do Malmö (s prestupom v Kodani) urobiť ašte jednu zmenu, keď obrancu AS Trenčín Matúša Bera nahradil v kádri stredopoliar FC Nitra a reprezentant SR do 18 rokov Nikolas Špalek.