Slovenský futbalový zväz (Úvodná stránka)

Vitajte na stránkach Slovenského futbalového zväzu.

 
 
 
 
 

October 8, 2013

VIDEO: Zreľák: "Chceme zopakovať dve výhry zo začiatku kvalifikácie"

SENEC (SFZ) - Na zraze SR 21 hovorili útočníci Adam Zreľák aj Tomáš Malec o ambícii poraziť Škótov na ich domácej pôde

 
 
 
 
Druhý zľava Adam Zreľák (Slovensko) sa raduje po strelení gólu v kvalifikačnom futbalovom stretnutí na ME Slovensko 21 -  Gruzínsko 21, vľavo brankár Gruzínska Giorgi Nadiradze. Senec, 9. september 2013.

Pred zápasmi v Škótsku a doma proti Luxembursku je úloha reprezentácie do 21 rokov jasná - pokračovať v dobrých výsledkoch. "Chceme zopakovať dve výhry a budeme sa snažiť ostať na čele tabuľky," povedal prítomným novinárom na zraze útočník Adam Zreľák.

Prehrať video

"Sú tam dobrí hráči, ktorí hrajú v škótskej prvej lige a v ostatných anglických ligách, takže to bude náročný súper, " povedal A. Zreľák o súperovi. "Dúfam, že sa mi podarí zopakovať gól," dodal autor jediného gólu v domácom kvalifikačnom stretnutí proti Gruzínsku.

Na zraze reprezentácie bol aj ďalší útočník Tomáš Malec. "Veľmi sa teším na chalanov a zápasy. Vieme, o čo hráme," povedal. "Škótsko bude veľmi dôležité a veríme si, že tam vyhráme," povedal o najbližšom súperovi reprezentácie do 21 rokov v kvalifikácii ME do 21 rokov 2015, ktoré budú v Českej republike.