Slovenský futbalový zväz (Úvodná stránka)

Vitajte na stránkach Slovenského futbalového zväzu.

 
 
 
 
 

Zoznam článkov Reprezentácia - SR "A"

Zoznam článkov

 • October 10, 2016

  Tréner slovenskej futbalovej reprezentácie Ján Kozák (vpravo) a hráč slovenskej futbalovej reprezentácie Róbert Mak na tlačovej konferencii pred kvalifikačným zápasom na MS 2018 skupiny F medzi Slovenskom a Škótskom. Trnava, 10. októbra 2016.

  Kozák pred Škótmi: "Nič iné ako výhra sa neráta"

  TRNAVA (TASR) - Nič iné ako výhra sa už nepočíta. Deň pred tretím zápasom slovenských futbalistov so Škótskom v kvalifikácii MS 2018 sa na tomto fakte na stretnutí s médiami zhodli tréner Ján Kozák aj útočník Róbert Mak.

 • October 10, 2016

  Ľubomír Moravčík v drese Celticu Glasgow.

  Moravčík to vidí jasne: "Hviezda Škótov? Tím!“

  BRATISLAVA (SFZ/PETER ŠURIN) - Patrí k trinástim slovenským hráčom, ktorí mali miesto v kádroch tímov škótskych klubov z najvyššej súťaže. On však nemal len miesto v kádri, ale vyryl hlbokú brázdu v Celticu Glasgow, za ktorý hral...

 • October 9, 2016

  Hráč Bieloruska Ruslan Teverov (vľavo) a Slovák Milan Škriniar v zápase kvalifikácie ME 2017 hráčov do 21 rokov Slovensko - Bielorusko. Myjava, 7. októbra 2016.

  Kozák povolal Škriniara

  SENEC (SFZ) – Milan Škriniar sa pripojil v nedeľu na obed k reprezentačnému áčku.

 • October 8, 2016

  Tréner Ján Kozák.

  VIDEO: Kozák: "Ťažké obdobie, ale prežil som aj ťažšie”

  ĽUBĽANA (SFZ/PETER ŠURIN) - “Nepredpokladal som, že obdobie po Eure môže byť také zložité,” priznal na pozápasovej tlačovej konferencii po prehre v Slovinsku 0:1 tréner Ján Kozák.

 • October 8, 2016

  Ján Ďurica č.4 v súboji so Slovincami Reném Krhinom (č.6), Jasminom Kurtićom (č.8) a Miralom Samardžičom v kvalifikačnom zápase MS 2018 Slovinsko - Slovensko (1:0). 8. október 2016.

  V druhom kvalifikačnom kroku druhá prehra 0:1

  ĽUBĽANA (SFZ/PETER ŠURIN) – Druhý kvalifikačný zápas, so Slovinskom, o postup na MS 2018 do Ruska sa skončil pre slovenskú reprezentáciu rovnako ako prvý s Anglickom – prehrou 0:1.

 • October 7, 2016

  Predzápasový tréning slovenskej futbalovej reprezentácie pred kvalifikačným stretnutím so Slovinskom. Ľubľana, 7. októbra 2016.

  V Ľubľane o prvé kvalifikačné body

  ĽUBĽANA (SFZ/PETER ŠURIN) - ”O jednom som presvedčený – podáme koncentrovaný výkon, o tom nepochybujem," povedal deň pred kvalifikačným zápasom v Ľubľane reprezenatčný tréner Ján Kozák.

 • October 6, 2016

  Prezident SFZ Ján Kováčik

  V systéme odmeňovania hráči akceptovali ponuku SFZ

  BRATISLAVA (SITA/SFZ) - Ján Kováčik (prezident SFZ): "Aj v ďalšom kvalifikačnom období pôjdeme podľa režimu - prémia za zápas, za víťazstvo, za remízu. U dvoch tímov (Litva, Malta) len za víťazstvo"

 • October 6, 2016

  Filip Kiss sa vracia po viac ako ročnej odmlke do reprezentačného kádra trénera Kozáka. Na snímke v zápase Izrael - Slovensko (1:3). Netanya, 5. marca 2014.

  Kiss je pripravený chopiť sa šance

  SENEC (TASR) - Slovenský futbalový reprezentant Filip Kiss je pripravený chopiť sa šance v októbrových stretnutiach kvalifikácie o postup na majstrovstvá sveta 2018 so Slovinskom a Škótskom.

 • October 5, 2016

  Marek Hamšík na zraze pred kvalifikačnými zápasmi o postup na MS 2018 so Slovinskom a Škótskom. Senec, 5. októbra 2016.

  VIDEO: Hamšík: "Ak chceme pomýšľať na postup, musíme v dvojzápase bodovať"

  SENEC (SFZ/PETER ZEMAN) - Hamšík: "Musíme sa pozerať dopredu, čaká nás dvojzápas s mužstvami, s ktorými sa možno budeme biť o druhé postupové miesto."

 • October 5, 2016

  Slovenský futbalový reprezentant Lukáš Pauschek počas brífingu s novinármi pred kvalifikačným dvojzápasom o postup na MS 2018 proti Slovinsku a Škótsku. Senec, 3. októbra 2016.

  Pauschek pri absenciách opôr cíti šancu

  BRATISLAVA (TASR) - Obrannú formáciu slovenskej futbalovej reprezentácie preriedili pred dôležitým dvojzápasom kvalifikácie MS 2018 so Slovinskom a Škótskom absencie tradičných opôr - Martina Škrtela, Petra Pekaríka i Norberta...