Slovenský futbalový zväz (Úvodná stránka)

Vitajte na stránkach Slovenského futbalového zväzu.

 
 
 
 
 

Zoznam článkov Reprezentácia - SR "A"

Zoznam článkov

 • June 15, 2016

  Fanúšik futbalistov Slovenska pred zápasom B-skupiny na majstrovstvách Európy 2016 vo futbale Rusko - Slovensko. Lille, 15. júna 2016.

  Z diára výpravy na Eure (IX) - Rozhlasák Šeďo dvakrát skóroval

  LILLE (SFZ/PETER ŠURIN) - Meníme históriu. Na majstrovstvách Európy v sobotu prvý zápas, teraz v stredu prvé víťazstvo. Môže byť, že v pondelok aj prvý postup - to by sme všetci radi, že? Musíme si však počkať, rozhodujúce zápasy...

 • June 15, 2016

  Oslavné gólovo gesto Mareka Hamšíka. Lille, 16. júna 2016.

  Veľké víťazstvo pod Hamšíkovou genialitou

  LILLE (SFZ/PETER ŠURIN) – Zápis do histórie: po prvom zápase na Eure máme prvé víťazstvo na majstrovstvách Európy – v Lille 2:1 nad Ruskom - a naše šance na postup do osemfinále žijú!

 • June 14, 2016

  Poriadková polícia hliadkuje v centre francúzskeho mesta Lille. Lille, 14. júna 2016.

  V Lille do piatka bez alkoholu

  LILLE (SFZ) – Informácie z utrokového večera, nadväzujúce na bezpečnsotnú poradu organizátorov, prospešné pre fanúšikov, priamych návštevníkov zápasu Slovensko – Rusko v Lille.

 • June 14, 2016

  Zľava Tomáš Hubočan a Peter Pekarík počas tréningu pred zápasom základnej B-skupiny Slovensko - Rusko na majstrovstvách Európy vo futbale vo francúzskom Lille 14. júna 2016.

  Z diára výpravy na Eure (VIII) - Zakázané!

  VICHY (SFZ/PETER ŠURIN) - Najprv sa nám to zdalo divné, že prídete na čerpačku a inokedy plné chladiace boxy s nápojmi sú ako noty na bubon, teda samá pauza. A keď sa pozriete bližšie, môžete si vybrať medzi Evianom, kolou,...

 • June 14, 2016

  Tréner slovenskej futbalovej reprezentácie Ján Kozák počas tréningu pred zápasom základnej B-skupiny Slovensko - Rusko na majstrovstvách Európy vo futbale. Lille, 14. júna 2016. FOTO TASR - Michal Svítok

  Kozák: Iná zostava, potrebujeme zmenu

  LILLE (SFZ/PETER ŠURIN) - ”Proti Walesu sme niečo pokazili, hráči si to uvedomujú, čaká nás zápas s Ruskom, ktorý ukáže, akí sme silní futbalovo a ľudsky," povedal tréner Ján Kozák na Štadióne Pierra Mauroya v Lille.

 • June 13, 2016

  Francúzski policajti pri telesnej príprave na korbe nákaldného auta. Vichy, 12. júna 2016.

  Z diára výpravy na Eure (VII) - Zapíšte sa, prosím!

  VICHY(SFZ/PETER ŠURIN) - "S chalanmi nebolo treba robiť nič, skôr s realizačným tímom, trochu som na jeho členoch videl napätie. To pomaly rozpúšťame. A hráči sú tí, ktorí si veria a upokojovali nás, že sú profesionáli a že idú...

 • June 13, 2016

  Dušan Švento v hlavičkovom súboji s Garethom Baleom v Bordeaux počas prvého zápasu Slovákov s Walesom na ME.
Bordeaux, 11. júna 2016.

  Švento: Už som starší, ale mal som v Bordeaux zimomriavky

  VICHY (SFZ/PETER ŠURIN) – Po zranení Tomáša Hubočana bol jasnou prvou voľbou trénera Kozáka na ľavú stranu obrany. Nastúpil na prvý zápas Slovenska na ME, nesklamal. Dušan Švento.

 • June 13, 2016

  Slovenská fanúšikovia počas zápasu EURO 2016 Wales - Slovensko. Bordeaux, 11. júna 2016.

  Rada fanúšikom: vyhnúť sa konfliktom, nereagovať na provokácie

  VICHY/LILLE (SFZ) – Vzhľadom na bezpečnostnú situáciu a opakované konflikty medzi anglickými a ruskými fanúšikmi ponúkame informácie pre všetkých slovenských fanúšikov.

 • June 12, 2016

  Kríž postavený na hlavu. Bordeaux, 11. jún 2016.

  Z diára výpravy na Eure (VI) - Kto sa smeje dvojkrížu hore nohami?

  VICHY (SFZ/PETER ŠURIN) - Čo by ste povedali Francúzovi na otázku, aký človek je Slovák? Ak by ste mali možnosť použiť viac prívlastkov, zvolili by ste aj také ako závistlivý, posmievačný, ufrfľaný, večne nespokojný? Či by ste sa...

 • June 12, 2016

  Ján Kozák na tlačovej konferencii deň po zápase ME 2016 Wales - Slovensko (2:1). Vichy, 12. júna 2016.

  Kozák: Zbytočná prehra

  VICHY (SFZ/PETER ŠURIN) – V nedeľu, deň po prvom zápase Slovenska na ME 2016, sa posadil reprezentačný tréner Ján Kozák pred slovenských novinárov, aby s odstupom noci zhodnotil, čo sa v Bordeuax udialo.