Slovenský futbalový zväz (Úvodná stránka)

Vitajte na stránkach Slovenského futbalového zväzu.

 
 
 
 
 

October 29, 2015

Ženská 15-ka vysoko prehrala v Česku

ÚJEZDEC (SFZ) - Aj v odvetnom priateľskom zápase nestačil náš najmladší ženský reprezentačný tím na svoje české rovesníčky

 
 
 
 
Základná zostava ženskej reprezentácie do 15 rokov v priateľskom zápase s Českom, v ktorom sme prehrali 1:5. Újezdec, 29. október 2015.

Po tesnej prehre 1:2 na domácej pôde v Dunajskej Lužnej podľahol tím Branislava Petroviča reprezentácii ČR aj v odvete, keď súperky rozhodli o svojom víťazstve už v prvom polčase.

Česko "15" - Slovensko "15" 5:1 (4:0)

Gól SR: 43. Gašparovičová

SR WU15: Beťková - Mačugová, Kratochvílová, Kovalíková, Vaľušová (36. Gašparovičová), Srnková (57. Hranuboglu, Pátková, Pentráková (24. Harvilová), Panáková, Dianišková, Žemeryová

Branislav Petrovič (tréner SR WU15): "Dnes sme dali priestor hráčkam, ktoré vo včerajom zápase nehrali vôbec, alebo len málo minút. Na tých, ktoré včera hrali plnú minutáž bolo vidno únavu. Nezvládli sme úvod zápasu, druhý polčas bol z našej strany odlišný od toho prvého. Viac sa nám darilo okrem zakončenia, ktoré bolo slabšie. Verím, že si z toho dievčatá zoberú ponaučenie a na ďalších zrazoch a v ďalších zápasoch budú výraznejšie, dominantnejšie dúfam, že aj skúsenejšie."