Slovenský futbalový zväz (Úvodná stránka)

Vitajte na stránkach Slovenského futbalového zväzu.

 
 
 
 
 

September 8, 2016

Nominácia tímu SR ženy "17" na turnaj kvalifikácie ME v Izraeli

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

 
 
 
 

Slovenskú reprezentáciu žien do 17 rokov čaká v treťom septembrovom týždni turnaj 1. skupiny prvej fázy kvalifikácie o postup na finálový turnaj ME 2017, ktorý sa uskutoční v máji budúceho roka v Českej republike. Súpermi tímu Branislava Petroviča (ročník 2000) bude domáci Izrael, Dánsko a Švajčiarsko. Do druhej fázy kvalifikácie (Elite Rouznd) postupujú prvé dva tímy z každej z jedenástich kvalifikačných skupín a najlepší tím z 3. miesta podľa výsledkov s postupujúcimi.

20.9. o 10:00  SLOVENSKO - Dánsko (Shefayim)
22.9. o 10:00  Švajčiarsko - SLOVENSKO (Shefayim)
25.9. o 16:00  Izrael - SLOVENSKO (Shefayim)

všetky časy sú SELČ

Nominované

BRANKÁRKY
Dominika Rezeková (ŠK Slovan Bratislava)
Timea Gyomraiová (Partizán Bardejov)

OBRANKYNE
Tereza Bednárová (ŠK Slovan Bratislava)
Patrícia Gašparovičová (ŠK Slovan Bratislava)
Viktória Kratochvílová (ŠK Slovan Bratislava)
Lucia Droppová (MFK Ružomberok)
Laura Žemberyová (1. FC Tatran Prešov)
Desana Dianišková (Sport Ladies Club Banská Bystrica)
Andrea Bogorová (MŠK Slovan Trenčianske Teplice)

STREDOPOLIARKY
Andrea Pátková (ŠK Slovan Bratislava)
Viktória Ščasnárová (ŠK Slovan Bratislava)
Katarína Niňajová (ŠK Slovan Bratislava)
Karolína Srnková (NMŠK 1922 Bratislava)
Viktória Nagy (FTC Budapešť)
Laura Bieliková (1. FC Slovácko)
Kristína Kokošková (KS Rysy Bukowina Tatrańska)

ÚTOČNÍČKY
Victoria Kaláberová (ŠK Slovan Bratislava)
Kristína Panáková (MŠK Slovan Trenčianske Teplice)

Náhradníčky

BRANKÁRKA
Darina Jančovičo (MŠK Slovan Trenčianske Teplice)

OBRANKYNE
Alica Mačugová (Partizán Bardejov)
Tamara Gembická (Sport Ladies Club Banská Bystrica)

STREDOPOLIARKY
Henrieta Poláčiková (FC Nitra)
Júlia Dzurilová (FK Spišská Nová Ves)
Lenka Karaffová (MFK Zemplín Michalovce)

ÚTOČNÍČKY
Dominika Biháryová (FC Nitra)
Dominika Czvedlerová (ŠK Slovan Bratislava)

Realizačný tím

tréner: Branislav Petrovič
asistent: Natália Látal Mackovičová
tréner brankárok: Matej Lehuta
lekár: Milan Hric
masér: František Michalovích
technický vedúci: Lenka Gazdíková