Slovenský futbalový zväz (Úvodná stránka)

Vitajte na stránkach Slovenského futbalového zväzu.

 
 
 
 
 

September 2, 2016

AAA AUTO novým platinovým partnerom SFZ

BRATISLAVA (AAA AUTO/SFZ/TASR) - Celková hodnota vozidiel, zapožičaných pod značkou Mototechna Slovenskému futbalovému zväzu, dosahuje 1 125 000 € a budú sa meniť za novšie každých šesť mesiacov.

 
 
 
 
Marek Hamšík, Ján Kozák, Ján Kováčik (prezident SFZ), Karolína Topolová (generálna riaditeľka AAA Auto), Martin Škrtel a Pavol Chmura (regionálny manažér AAA Auto) počas tlačovej konferencie k uvedeniu nového platinového partnera SFZ. Bratislava, 2.9.2016.

Spoločnosť AAA AUTO sa stáva platinovým partnerom Slovenského futbalového zväzu. Najväčší slovenský predajca ojazdených automobilov poskytne prostredníctvom svojej značky Mototechna 76 automobilov pre SFZ a niektoré kluby Fortuna ligy. Vyjadruje tak svoju podporu slovenskej futbalovej reprezentácii v nadchádzajúcej kvalifikácii na MS 2018 a klubom našej najvyššej ligovej súťaže.

Na partnerstve sa dohodla generálna riaditeľka AAA AUTO Karolína Topolová s prezidentom Slovenského futbalového zväzu Jánom Kováčikom. "Sme najväčším predajcom ojazdených automobilov na Slovensku a neustále rastieme, a to ako v zmysle počtu pobočiek tak aj predaja. Podpora najobľúbenejšieho športu, futbalu, v jeho ceste kvalifikáciou a ligovou súťažou je tak logickou súčasťou nášho pôsobenia na Slovensku," ozrejmuje spoluprácu Karolína Topolová. "Autá poskytneme prostredníctvom našej značky Mototechna, ktorá od svojho vzniku uspokojila takmer 5000 zákazníkov preferujúcich kvalitné minimálne užívané vozidlá do 24 mesiacov veku a 40 000 najazdených kilometrov," dodáva.

"Pre Slovenský futbalový zväz, ako lídra športového hnutia na Slovensku, je potešiteľné, že sa spája s lídrom významného automobilovo-obchodného segmentu, ktorého víta v rodine svojich platinových partnerov. Som presvedčený, že toto partnerstvo bude prospešné pre obe strany. Významná pre slovenský futbal je aj skutočnosť, že to bude nielen spolupráca na úrovni SFZ a reprezentácie, ale bude sa týkať aj klubov našej najvyššej ligovej súťaže,” komentuje spoluprácu Ján Kováčik, prezident SFZ.

Celková hodnota vozidiel, zapožičaných pod značkou Mototechna SFZ, dosahuje 1 125 000 € a budú sa meniť za novšie každých šesť mesiacov. Značku Mototechna, ktorá bola do roku 1989 výhradným predajcom vozidiel na území dnešného Slovenska a Českej republiky spoločnosť AAA AUTO znovu uviedla na trh ako predajca zánovných a prémiových vozidiel pred štyrmi rokmi.

Dohodu o spolupráci potvrdili na tlačovej konferencii v piatok prezident SFZ Ján Kováčik a generálna riaditeľka AAA Auto Karolína Topolová, na ktorej sa zúčastnili aj Ján Kozák, Martin Škrtel a Marek Hamšík. "Na spoluprácu sa ja osobne teším. Ťažiť z nej budú aj regionálne futbalové zväzy a fortunaligové kluby. Každý klub obdrží dve autá a ďalšie autá budeme mať k dispozícii my v rámci zväzu. Pre nás je dôležité, že autá sa budú obmieňať, u nás budú maximálne štyri až šesť mesiacov," uviedol šéf SFZ Kováčik.

"Pre nás je cťou byť partnerom Slovenského futbalového zväzu. Naša spoločnosť zamestnáva 2400 zamestnancov, väčšina z nich sú muži a tí fandia futbalu. Mnoho z nich na mňa už niekoľko rokov tlačilo, aby sme sa spojili s niečím pre nich zaujímavým. Sme radi, že môžeme pomôcť a prispieť slovenskému futbalu, na ktorý sú hrdí naši zákazníci i naši zamestnanci," povedala šéfka spoločnosti Karolína Topolová a dodala, že spoločnosť AAA Auto ročne predá 63.000 automobilov a pôsobí v štyroch krajinách Európy.

 

Súvisiace články

Žiadne správy v danej kategórii.