Slovenský futbalový zväz (Úvodná stránka)

Vitajte na stránkach Slovenského futbalového zväzu.

 
 
 
 
 

June 27, 2014

EURO-VAT dodá lopty značky DYNAMAX v hodnote 75 000 eur

TRENČIANSKE TEPLICE (SFZ) – Prezident SFZ, Ján Kováčik a konateľ spoločnosti EURO-VAT, Juraj Wachal podpísali zmluvu o dodaní lôpt pre víťazov súťaží dospelých a mládeže v rámci Slovenského futbalového zväzu

 
 
 
 
Zľava: Konateľ spoločnosti EURO-VAT s.r.o., Juraj Wachal a prezident SFZ, Ján Kováčik pri podpise zmluvy o dadaní lôpt pre víťazov oblastných a regionálnych súťaží v rámci SFZ v penzióne Baske v Trenčianskych Tepliciach. Trenčianske Teplice, 27. jún 2014.

Spoločnosť EURO-VAT dodá spolu 3 750 futbalových lôpt značky DYNAMAX v celkovej sume 75 000 eur pre účely odmien pre 250 víťazov súťaží dospelých a dorastu v rámci Slovenského futbalového zväzu od Majstrovstiev regiónu a nižšie, pričom každé ocenené mužstvo dostane 15 kusov predmetných lôpt. "Ďakujem Slovenskému futbalovému zväzu za ústretovosť pri návrhu zmluvy, ktorá je vyústením myšlienky uplynulých mesiacov na jednom zo stretnutí v Nitre. Týmto projektom chceme osloviť deti a strednú kategóriu v obciach a mestách, v ktorých je v súčasnosti realizácia športových aktivít oveľa náročnejšia ako vo väčších mestách. Lopty vnímam ako drobnú odmenu za doterajšie úsilie ľudí v týchto kluboch,“ povedal krátko pred podpisom zmluvy konateľ spoločnosti EURO-VAT, Juraj Wachal.

Za Slovenský futbalový zväz podpísal zmluvu v penzióne BASKE v Trenčianskych Tepliciach prezident SFZ, Ján Kováčik. "Ide o ojedinelý prípad v rámci zmluvných vzťahov, ktoré Slovenský futbalový zväz realizoval so svojimi partnermi. Obrovské množstvo klubov obdrží lopty na základe tohto kontraktu a som veľmi rád, že hovoríme o kluboch z regionálnych a oblastných súťaží."

Zmluva nadobudla platnosť a účinnosť dňom podpísania v trvaní od 1.7.2014 do 31.7.2015.

 

Súvisiace články

Žiadne správy v danej kategórii.