Slovenský futbalový zväz (Úvodná stránka)

Vitajte na stránkach Slovenského futbalového zväzu.

 
 
 
 
 

April 20, 2015

Ján Kováčik navštívil ObFZ Lučenec

BRATISLAVA (SFZ) - Prezident Slovenského futbalového zväzu sa zúčastnil aj na vyhlásení najlepšieho futbalistu storočia obce Stará Halič

 
 
 
 
Prezident SFZ Ján Kováčik (vľavo) a predseda ObFZ Lučenec Radoslav Čičmanec s malými futbalistami klubu ŠK Novohrad. Lučenec, 17. apríl 2014

Prezident SFZ Ján Kováčik navštívil v piatok 17.4. v popoludňajších hodinách Oblastný futbalový zväz v Lučenci, kde ho privítal jeho predseda Radoslav Čičmanec a ktorý pri tejto príležitosti zvolal neformálne zasadnutie Výkonného výboru. Na jeho začiatku sa zúčastnila aj primátorka Lučenca Alexandra Pivková.

Prezident SFZ ocenil dlhoročnú prácu funkcionárov a ich prínos pre rozvoj futbalu v novohradskom regióne. Výraznou témou priateľskej debaty bola aj budúcnosť budovy, v ktorej sídli ObFZ Lučenec, nakoľko ide o jeden z objektov, ktorý by mal po ukončení činnosti SZTK pripadnúť do vlastníctva Slovenského futbalového zväzu.

Ján Kováčik v sprievode Radoslava Čičmanca navštívil aj mládežnícky klub ŠK Novohrad Lučenec počas tréningu tímov U8 a U9., Mladých futbalistov potešil podpiskartami našich úspešných reprezentantov a zaželal im čo najviac (nielen) futbalových úspechov.

Na záver mu ostala milá povinnosť - zúčastniť sa na vyhlásení futbalistu storočia obce Stará Halič a prítomným na záver prezradiť meno jej laureáta, ktorým sa stal Ján Svorad. Fotogalériu z milého a priateľkého podujatia si môžete pozrieť tu.

 

Súvisiace články

Žiadne správy v danej kategórii.