Slovenský futbalový zväz (Úvodná stránka)

Vitajte na stránkach Slovenského futbalového zväzu.

 
 
 
 
 

April 13, 2015

Kalendár zápasov a iných podujatí na týždeň 13.4. - 19.4.2015

BRATISLAVA (SFZ) - Prehľad dôležitých udalostí v slovenskom futbale na nasledujúci týždeň

 
 
 
 

Pondelok 13.4.2015

LOTO EXTRALIGA VO FUTSALE - playout - 3. kolo - dohrávka

MFK Tupperware Nové Zámky - MFsK Nitra (20:00)


Utorok 14.4.2015

REPREZENTÁCIA - medzinárodný turnaj U15

Slovensko "15" - Fínsko "15" (Senec, 11:00)

DOXXBET LIGA - nadstavbová časť - 1. kolo - dohrávka

MFK Tatran Liptovský Mikuláš - MŠK Žilina B (16:00)

DÔVERA 1. LIGA STARŠIEHO DORASTU U19 - 18. kolo - dohrávka

Partizán Bardejov - MŠK Žilina (14:00)

DÔVERA 1. LIGA MLADŠIEHO DORASTU U17/16 - 16. kolo - dohrávka

ŽP šport Podbrezová - MFK Zemplín Michalovce (14:00/16:15)

INÉ

zasadnutie Komisie delegátov (SFZ)


Streda 15.4.2015

REPREZENTÁCIA - medzinárodný turnaj U15

Fínsko "15" - Poľsko "15" (Senec, 11:00)

DOXXBET LIGA - nadstavbová časť - 1. kolo - dohrávka

FK Pohronie Žiar n. Hronom D. Ždaňa - AFC Nové M. n. Váhom (16:00)

DOXXBET LIGA VÝCHOD - o záchranu - 1. kolo - dohrávka

MŠK Rimavská Sobota - Slavoj Trebišov (16:00)
MFK Dolný Kubín - MFK Košice "B" (16:00)

SLOVENSKÝ POHÁR ŽIEN - 1. semifinále

ŠKF VIX Žilina - FC Union Nové Zámky (16:00)
FK Slovan Duslo Šaľa - ŠK Slovan Bratislava (17:00)

INÉ

zasadnutie Komisie rozhodcov (SFZ)


Štvrtok 16.4.2015

REPREZENTÁCIA - medzinárodný turnaj U15

Poľsko "15" - Slovensko "15" (Senec, 11:00)

SLOVENSKÝ POHÁR ŽIEN - štvrťfinále - odveta

ŠKF VIX Žilina - FC Baník Horná Nitra (15:30)

INÉ

zasadnutie Disciplinárnej komisie (SFZ)


Piatok 17.4.2015

FORTUNA LIGA - 26. kolo

AS Trenčín - FC Spartak Trnava (19:00)

DÔVERA 1. LIGA STARŠIEHO DORASTU U19 - 20. kolo

1. FC Tatran Prešov - MFK Ružomberok (14:00)
FK Dukla Banská Bystrica - ŽP Šport Podbrezová (16:00)

DÔVERA 1. LIGA MLADŠIEHO DORASTU U17/16 - 20. kolo

Partizán Bardejov - AS Trenčín (14:00/16:00)

LOTO EXTRALIGA VO FUTSALE - playoff - 2. semifinále

ŠK Piňerola Bratislava - FK Prešov - ŠK Piňerola Bratislava (18:20)
Gurmáni Bratislava - Slov-matic FOFO Bratislava (20:30)

LOTO EXTRALIGA VO FUTSALE - playout - 4. kolo

MFK Tupperware Nové Zámky - ŠK Makroteam Žilina (19:30)


Sobota 18.4.2015

FORTUNA LIGA - 26. kolo

ŽP Šport Podbrezová - FK Dukla Banská Bystrica (16:30)
FC ViOn Zlaté Moravce - FK Senica (19:00)
FC DAC 1904 Dunajská Streda - MFK Košice (19:00)
ŠK Slovan Bratislava - MFK Ružomberok (19:00)

DOXXBET LIGA - nadstavbová časť - 3. kolo

FK Slovan Duslo Šaľa - FK Poprad (16:00)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš - ŠK Senec (16:00)
1. FC Tatran Prešov - MFK Skalica (16:00)
Partizán Bardejov - MŠK Žilina "B" (16:00)
FC Nitra - MFK Lokomotíva Zvolen (17:30)

DOXXBET LIGA ZÁPAD - o záchranu - 3. kolo

FC ŠTK 1914 Šamorín - MFK Dubnica nad Váhom (16:00)

DOXXBET LIGA VÝCHOD - o záchranu - 3. kolo

MŠK Rimavská Sobota - MFK Dolný Kubín (16:00)

DÔVERA 1. LIGA STARŠIEHO DORASTU U19 - 20. kolo

ŠK Senec - FC Nitra (11:00)
MFK Košice - ŠK Slovan Bratislava (11:00)
MFK Zemplín Michalovce - Partizán Bardejov (11:00)

DÔVERA 1. LIGA MLADŠIEHO DORASTU U17/16 - 20. kolo

MFK Ružomberok - MFK Zemplín Michalovce (11:00/13:15)
MŠK Žilina - MFK Košice (11:00/13:15)
ŠK Slovan Bratislava - ŠK Senec (11:00/13:15)
ŽP Šport Podbrezová - 1. FC Tatran Prešov (11:00/13:15)
FC Spartak Trnava - FK Dukla Banská Bystrica (11:00/13:15)

1. LIGA ŽIEN A JUNIORIEK - 12. kolo

ŠKF VIX Žilina - FC Baník Horná Nitra (13:00/15:00)

LOTO EXTRALIGA VO FUTSALE - playout - 4. kolo

Čekan Mekenroff 1897 Bratislava - MFsK Nitra (19:30)


Nedeľa 19.4.2015

FORTUNA LIGA - 26. kolo

MŠK Žilina - Spartak Myjava (19:00)

DOXXBET LIGA - nadstavbová časť - 3. kolo

ŠKF Sereď - MFK Zemplín Michalovce (16:00)

DOXXBET LIGA ZÁPAD - o záchranu - 3. kolo

ŠK Slovan Bratislava jun. - AFC Nové Mesto nad Váhom (10:30)
FC Spartak Trnava - FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa (10:30)

DOXXBET LIGA VÝCHOD - o záchranu - 2. kolo

FC Lokomotíva Košice - Slavoj Trebišov (16:00)
MFK Košice "B" - FK Bodva Moldava nad Bodvou (16:00)

DÔVERA 1. LIGA STARŠIEHO DORASTU U19 - 20. kolo

FK Senica - FC Spartak Trnava (11:00)
AS Trenčín - MŠK Žilina (17:00)

1. LIGA ŽIEN A JUNIORIEK - 12. kolo

ŠK Selce - ŠK Štich Humenné (13:00/15:00)
FC Union Nové Zámky - Partizán Bardejov (14:30/16:00)

 

 

Súvisiace články

Žiadne správy v danej kategórii.