Slovenský futbalový zväz (Úvodná stránka)

Vitajte na stránkach Slovenského futbalového zväzu.

 
 
 
 
 

November 4, 2013

Kalendár zápasov a iných podujatí na týždeň 4.11.-10.11.2013

BRATISLAVA (SFZ) - Prehľad dôležitých udalostí v slovenskom futbale

 
 
 
 

Pondelok 4.11.2013

INÉ

zasadnutie Disciplinárnej komisie (SFZ)


Utorok 5.11.2013

REPREZENTÁCIA

Slovensko "15" - Maďarsko "15" (15:00, NTC Poprad, priateľský)

SLOVNAFT CUP - štvrťfinále - odvety

MFK Ružomberok - FC Spartak Trnava (16:30)
FC ViOn Zlaté Moravce - FK Senica (16:30)

INÉ

zasadnutie Výkonného výboru (Poprad)
zasadnutie Komisie delegátov (Poprad)
slávnostné otvorenie NTC Poprad


Streda 6.11.2013

SLOVNAFT CUP - štvrťfinále - odvety

MFK Košice - 1. FC Tatran Prešov (13:30)
ŠK Slovan Bratislava - MŠK Žilina (18:00)

DÔVERA 1. liga staršieho dorastu U19 - 14. kolo

Partizán Bardejov - FC Nitra (11:00)

INÉ

zasadnutie Komisie delegátov (Poprad)


Štvrtok 7.11.2013

REPREZENTÁCIA

Maďarsko "15" - Slovensko "15" (12:00, Lipót, priateľský)

INÉ

zasadnutie Športovo technickej komisie (SFZ)
zasadnutie Komisie rozhodcov (SFZ)
zasadnutie Disciplinárnej komisie (SFZ)


Piatok 8.11.2013

DÔVERA 1. liga staršieho dorastu U19 - 14. kolo

FK Senica - FK Dukla Banská Bystrica (14:00)

DÔVERA 1. liga mladšieho dorastu U17/U16 - 1. kolo

FK Dukla Banská Bystrica - FK Senica (12:00/14:00)

1. SLOVENSKÁ LIGA VO FUTSALE - 6. kolo

Slov-Matic FOFO Bratislava - Čekan Mekenroff 1897 Bratislava (18:20)
MFK Tupperware Nové Zámky - MFsK Nitra (19:00)
ŠK Makroteam Žilina - FK Slovanet Prešov (19:30)
Futsal Team Levice - sTC Púchov (19:30)
Across Pinerola Bratislava - FTVŠ UK Bratislava (20:15)


Sobota 9.11.2013

CORGOŇ LIGA - 17. kolo

MFK Košice - FK Senica (13:30)
FK Dukla Banská Bystrica - FK DAC 1904 Dunajská Streda (14:30)
FC ViOn Zlaté Moravce - FC Nitra (14:30)
Spartak Myjava - AS Trenčín (16:00)

2. LIGA - 17. kolo

MŠK Rimavská Sobota - FC Spartak Trnava juniori (13:30)
MFK Dubnica nad Váhom - MFK Tatran Liptovský Mikuláš
(13:30)
FK Slovan Duslo Šaľa - FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa (13:30)
FC ŠTK 1914 Šamorín - 1. FC Tatran Prešov (13:30)
Partizán Bardejov - ŠK SFM Senec (13:30)
MFK Zemplín Michalovce - ŽP Šport Podbrezová (17:30)

TIPOS 3. LIGA Západ - 15. kolo

AFC Nové Mesto nad Váhom - FK Slovan Levice (13:30)
PFK Piešťany - MFK Vrbové
(13:30)
MFK Topvar Topoľčany - FK Púchov (13:30)

TIPOS 3. LIGA Východ - 15. kolo

MŠK Žilina "B" - MFK Dolný Kubín (10:30)
MŠK Námestovo - ŠK Odeva Lipany
(13:30)
MFK Vranov nad Topľou - MŠK Fomat Martin (13:30)
ŠK Futura Humenné - FC Lokomotíva Košice (13:30)

DÔVERA 1. liga staršieho dorastu U19 - 14. kolo

MFK Košice - 1. FC Tatran Prešov (11:00)
MFK Zemplín Michalovce - FC Spartak Trnava (11:00)
MFK Dubnica nad Váhom - ŽP Šport Podbrezová (11:00)
ŠK Slovan Bratislava - MFK Ružomberok (11:00)

DÔVERA 1. liga mladšieho dorastu U17/U16 - 1. kolo

1. FC Tatran Prešov - MFK Košice (11:00/13:00)
FC Nitra - Partizán Bardejov (11:00/13:00)
ŽP Šport Podbrezová - MFK Dubnica nad Váhom (11:00/13:00)
MFK Ružomberok - ŠK Slovan Bratislava (11:00/13:00)
MŠK Žilina - AS Trenčín (13:00/15:00)


Nedeľa 10.11.2013

CORGOŇ LIGA - 17. kolo

MFK Ružomberok - ŠK Slovan Bratislava (14:30)
MŠK Žilina - FC Spartak Trnava (17:30)

2. LIGA - 16. kolo

FC Spartak Trnava juniori - ŠK SFM Senec (10:30)
FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa - FC ŠTK 1914 Šamorín (13:30)

TIPOS 3. LIGA Západ - 15. kolo

ŠK Slovan Bratislava juniori - FC Horses Šúrovce (10:30)
FK Rača Bratislava - FKM Nové Zámky
(10:30)
MFK Skalica - FK Spartak Vráble (13:30)
OFK Dunajská Lužná - ŠKF Sereď (13:30)
FKS Nemšová - FC Petržalka 1898 (13:30)

TIPOS 3. LIGA Východ - 15. kolo

FK Bodva Moldava nad Bodvou - TJ Baník Ružiná (13:30)
1. FC Tatran Prešov juniori - TJ ŠK Kremnička
(13:30)
ŠK Milenium 2000 Bardejovská Nová Ves - FK Poprad
(13:30)
MFK Košice "B" - Slavoj Trebišov (13:30)

DÔVERA 1. liga staršieho dorastu U19 - 14. kolo

AS Trenčín - MŠK Žilina (11:00)

 

Súvisiace články

Žiadne správy v danej kategórii.