Slovenský futbalový zväz (Úvodná stránka)

Vitajte na stránkach Slovenského futbalového zväzu.

 
 
 
 
 

May 31, 2016

Kozákovci na súbore euromincí a zberateľských kartách z dielne kremnickej mincovne

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálny oznam Slovenského futbalového zväzu

 
 
 
 

Mincovňa Kremnica, založená v roku 1328, už takmer sedem storočí nepretržite vyrába minciarske produkty svetovej triedy. V spolupráci so Slovenským futbalovým zväzom uvedie v najbližších dňoch na trh súbor slovenských euromincí s názvom "Majstrovstvá Európy vo futbale 2016 vo Francúzsku" a súbor zberateľských kariet s motívmi slovenských futbalových reprezentantov.

Zberatelia nájdu na kartách podobizne 28 hráčov, ktorí vybojovali v kvalifikácii o postup na EURO 2016 premiérovú účasť Slovákov na blížiacom sa európskom šampionáte a podobizeň hlavného trénera tímu Jána Kozáka. Súbor euromincí vychádza v náklade 4000 kusov.

Pre zberateľov je pripravený samostatne predajný album na zakladanie kartičiek, pri kúpe kompletného súboru 29 kariet získa každý zberateľ množstevnú zľavu a album zadarmo. Kompletné súbory sú očíslované od 1 do 200 (zvyšné súbory budú v predaji samostatne).

Euromince a zberateľské karty bude možné zakúpiť:

- vo štvrtok 2. júna 2016 o 20:00 počas autogramiády slovenských futbalových reprezentantov v OC City Arena v Trnave.

- v piatok 3. júna 2016 počas 13. ročníka zberateľského veľtrhu Bratislavské zberateľské dni 2016 v bratislavskej Inchebe (predaj je spojený od 12:15 - 13:15 s autogramiádou majstrov Európy z roku 1976 Jána Švehlíka a Jána Pivarníka a účastníka MS 1970 Jána Čapkoviča).

- v sobotu 4. júna v priestoroch pred Štadiónom A. Malatinského v Trnave pred prípravným zápasom Slovenska so Severným Írskom.

Rezervácia kompletných sád zberateľských kariet bude možná prostredníctvom rezervačného systému na webovej stránke www.mint.sk. Predaj zberateľských kariet prostredníctvom e-shopu www.mint.sk bude spustený 3. júna 2016.

Technické informácie:

Súbor slovenských euromincí "Majstrovstvá Európy vo futbale 2016 vo Francúzsku":

Náklad: 4000 kusov
Prevedenie: Lesklé, špeciálne neobiehajúce

Zberateľské karty s motívom slovenských futbalových reprezentantov:

Limitovaná a číslovaná edícia
Počet hráčov: 29
Náklad: 999 kusov z každého hráča
Materiál: Ms 80
Priemer žetónu: 27 mm
Vyhotovenie: Lesklé, pasivované, farbené tampoprintom
Veľkosť kartičky: 92x62 mm
Balené v číslovanej kartičke

 

Súvisiace články

Žiadne správy v danej kategórii.