Slovenský futbalový zväz (Úvodná stránka)

Vitajte na stránkach Slovenského futbalového zväzu.

 
 
 
 
 

August 31, 2016

Organizačné pokyny k zápasu Slovensko - Anglicko

BRATISLAVA (SFZ) - Informácie pre návštevníkov nedeľňajšieho zápasu slovenskej reprezentácie

 
 
 
 

1) Upozorňujeme fanúšikov, aby sa dostavili na futbalové stretnutie v Trnave v dostatočnom časovom predstihu 3 hodiny pred začiatkom zápasu (18:00) z dôvodu očakávaných nedeľných dopravných kolón a možných dopravných obmedzení. Štadión bude otvorený od 16:00, čiže 2 hodiny pred výkopom.

2) V okolí štadióna bude rozmiestnených 50 dobrovoľníkov usporiadateľskej služby, ktorí v prípade potreby poskytnú pre fanúšikov potrebné informácie k podujatiu a nasmerovaniu k správnemu sektoru.

3) Z dôvodu dopravných obmedzení a rezervácií väčšej časti parkovacích miest v podzemných garážach pre organizátora podujatia nedoporučujeme parkovať v nákupnom centre City Arena, kde bude kapacita veľmi obmedzená. Dopravná situácia v blízkom okolí štadióna bude 3 hodiny pred zápasom veľmi zaťažená, takže odporúčame parkovať na záchytných parkoviskách (podľa mapy v prílohe) a peši sa presunúť ku štadiónu.

4) V dňoch 2.-3.9.2016 budú na Športovej ul. inštalované dočasné dopravné značenia k zákazu státia a zastavenia z dôvodu zaparkovania prenosovým televíznych vozov a techniky a v deň zápasu (4.9.) bude Športová ulica v čase od 8:00 do 24:00 uzavretá (zákaz vjazdu z oboch strán)

5) Každý návštevník zápasu je povinný dodržiavať organizačný a návštevný poriadok SFZ platný od 1.7.2014, kde sú uvedené všetky zakázané predmety a povinnosti účastníka podujatia. Medzi zakázanými predmetmi sú aj dáždniky, povolené sú len pršiplášte.

6) Osobám zjavne pod vplyvom alkoholu nebude umožnený vstup na podujatie.

7) Zápas je vypredaný, pokladnice na štadióne nebudú otvorené.

8) Iba vstupenky zakúpené cez oficiálne predajné kanály umožnia vstup na štadión. 

PRÍLOHY

mapa štadióna

mapa záchytných parkovísk

zakázané predmety

 

Súvisiace články

Žiadne správy v danej kategórii.