Slovenský futbalový zväz (Úvodná stránka)

Vitajte na stránkach Slovenského futbalového zväzu.

 
 
 
 
 

March 23, 2016

Organizačné pokyny k zápasu Slovensko - Lotyšsko

BRATISLAVA (SFZ) - Informácie pre návštevníkov piatkového zápasu slovenskej reprezentácie

 
 
 
 

1) Upozorňujeme fanúšikov, aby sa dostavili na futbalové stretnutie v Trnave v dostatočnom časovom predstihu 3 hodiny pred začiatkom zápasu (20:30) z dôvodu očakávaných piatkových dopravných kolón a možných dopravných obmedzení. Odporúčame predovšetkým návštevníkom, ktorí na zápas budú cestovať autom zo smeru Bratislava, že očakávame dopravné zápchy na obchvate v Bratislave a kolóny až po Trnavu, aby vyrazili o niečo skôr a tým sa vyhli nepríjemnostiam po ceste. Štadión bude otvorený od 18:30, čiže 2 hodiny pred výkopom.

2) Z dôvodu dopravných obmedzení a rezervácií väčšej časti parkovacích miest v podzemných garážach pre organizátora podujatia nedoporučujeme parkovať v nákupnom centre City Aréna, kde bude kapacita veľmi obmedzená. Dopravná situácia v blízkom okolí štadióna bude 3 hodiny pred zápasom veľmi zaťažená, takže odporúčame parkovať na záchytných parkoviskách a peši sa presunúť ku štadiónu. V deň zápasu (25.3.) budú na Športovej ulici v čase od 8:00 do 14:00 inštalované dočasné dopravné značky zákazu státia a zastavenia a v čase 13:00 - 24:00 bude Športová ulica uzavretá (zákaz vjazdu z oboch strán) z dôvodu parkovania mediálnych prenosových vozidiel.

3) Každý návštevník zápasu je povinný dodržiavať organizačný a návštevný poriadok SFZ platný od 1. 7. 2014, kde sú uvedené všetky zakázané predmety a povinnosti účastníka podujatia. Medzi zakázanými predmetmi sú aj dáždniky, povolené sú len pršiplášte.

4) Osobám zjavne pod vplyvom alkoholu nebude umožnený vstup na podujatie.

5) Pokladne na štadióne budú otvorené v čase 17:30 - 21:00 na Športovej a Kollárovej ulici

6) V sektoroch 11 a 6 budú predajné stánky s merchandisingom, pri sektore 11 bude aj fotolab s fotostenou s hráčmi v životnej veľkosti

 

Súvisiace články

Žiadne správy v danej kategórii.