Slovenský futbalový zväz (Úvodná stránka)

Vitajte na stránkach Slovenského futbalového zväzu.

 
 
 
 
 

June 3, 2016

Organizačné pokyny k zápasu Slovensko - Severné Írsko

BRATISLAVA (SFZ) - Informácie pre návštevníkov sobotňajšieho zápasu slovenskej reprezentácie

 
 
 
 

1) Upozorňujeme fanúšikov, aby sa dostavili na futbalové stretnutie v Trnave v dostatočnom časovom predstihu 3 hodiny pred začiatkom zápasu (20:45) z dôvodu očakávaných dopravných kolón a možných dopravných obmedzení. Štadión bude otvorený od 18:45, čiže 2 hodiny pred výkopom.

2) Dopravná situácia v blízkom okolí štadióna bude 3 hodiny pred zápasom veľmi zaťažená, takže odporúčame parkovať na záchytných parkoviskách a peši sa presunúť ku štadiónu. V deň zápasu (4.6.) budú na Športovej ulici v čase od 8:00 do 13:00 inštalované dočasné dopravné značky zákazu státia a zastavenia a v čase 13:00 - 24:00 bude Športová ulica uzavretá (zákaz vjazdu z oboch strán) z dôvodu parkovania mediálnych prenosových vozidiel.

3) Každý návštevník zápasu je povinný dodržiavať organizačný a návštevný poriadok SFZ platný od 1. 7. 2014, kde sú uvedené všetky zakázané predmety a povinnosti účastníka podujatia. Medzi zakázanými predmetmi sú aj dáždniky, povolené sú len pršiplášte.

4) Osobám zjavne pod vplyvom alkoholu nebude umožnený vstup na podujatie.

5) Pokladne na štadióne budú otvorené v čase 17:30 - 21:00 na Športovej a Kollárovej ulici. Do predaja boli uvoľnené aj vstupenky do sektorov vyhradených pre hostí: 15-17, 46-48

 

Súvisiace články

Žiadne správy v danej kategórii.