Slovenský futbalový zväz (Úvodná stránka)

Vitajte na stránkach Slovenského futbalového zväzu.

 
 
 
 
 

October 10, 2016

Organizačné pokyny k zápasu Slovensko - Škótsko

BRATISLAVA (SFZ) - Po skončení zápasu bude vypravený mimoriadny vlak na trati Trnava - Bratislava hlavná stanica

 
 
 
 

1) Upozorňujeme fanúšikov, aby sa dostavili na futbalové stretnutie v Trnave v dostatočnom časovom predstihu 3 hodiny pred začiatkom zápasu (20:45) z dôvodu očakávaných dopravných kolón a možných dopravných obmedzení. Štadión bude otvorený od 18:45, čiže 2 hodiny pred výkopom.

2) V okolí štadióna bude rozmiestnených 30 dobrovoľníkov usporiadateľskej služby, ktorí v prípade potreby poskytnú pre fanúšikov potrebné informácie k podujatiu a nasmerovaniu k správnemu sektoru.

3) Z dôvodu dopravných obmedzení a rezervácií väčšej časti parkovacích miest v podzemných garážach pre organizátora podujatia nedoporučujeme parkovať v nákupnom centre City Arena, kde bude kapacita veľmi obmedzená. Dopravná situácia v blízkom okolí štadióna bude 3 hodiny pred zápasom veľmi zaťažená, takže odporúčame parkovať na záchytných parkoviskách (podľa mapy v prílohe) a peši sa presunúť ku štadiónu.

4) V utorok 11.10.2016 budú na Športovej ul. inštalované dočasné dopravné značenia k zákazu státia a zastavenia z dôvodu zaparkovania prenosovým televíznych vozov a techniky. V čase od 13:00 do 24:00 bude Športová ulica uzavretá (zákaz vjazdu z oboch strán).

5) Každý návštevník zápasu je povinný dodržiavať organizačný a návštevný poriadok SFZ platný od 1.7.2014, kde sú uvedené všetky zakázané predmety a povinnosti účastníka podujatia. Medzi zakázanými predmetmi sú aj dáždniky, povolené sú len pršiplášte.

6) Osobám zjavne pod vplyvom alkoholu nebude umožnený vstup na podujatie.

7) Pokladne budú otvorené v deň zápasu od 17:45 iba na Športovej ulici. Na pokladni bude technická podpora v prípade storna vstupeniek, nevpustenia na štadión cez turniket apod. Vstupenky je možné si zakúpiť online na sfz.maxiticket.sk 

8) Po skončení zápasu bude zo stanice v Trnave vypravený mimoriadny vlak pre návštevníkov zápasu na trati Trnava - Bratislava hlavná stanica s odchodom 23:20.

PRÍLOHY

mapa štadióna

mapa záchytných parkovísk

zakázané predmety

 

Súvisiace články

Žiadne správy v danej kategórii.