Slovenský futbalový zväz (Úvodná stránka)

Vitajte na stránkach Slovenského futbalového zväzu.

 
 
 
 
 

February 11, 2013

VIDEO: SFZ a Slovenský futsal podpísali Zmluvu o spolupráci

BRATISLAVA (SFZ) - Prezident SFZ Ján Kováčik a predseda Slovenského futsalu Juraj Totka dnes podpisom zmluvy o vzájomnej spolupráci zavŕšili ročný proces integrácie futsalu do SFZ. Návrh na prijatie za riadneho člena musí ešte prijať konferencia

 
 
 
 
Prezident Slovenského futbalového zväzu Ján Kováčik a predseda Slovenského futsalu Juraj Totka podpisujú zmluvu o vzájomnej spolupráci. Bratislava, 11. februára 2013.

"Dovŕšili sme proces štandardného postupu. Kedže UEFA zastrešuje aj futsal, tak na konferencii vo februári sa Slovenský futsal stane riadnym členom Slovenského futbalového zväzu," povedal pre futbalsfz.sk Ján Kováčik. Slovenský futbal a futsal k sebe hľadali cestu počas minulého roka. "V rámci delegátov na konferencii bude mať zastúpenie, v tejto chvíli bude zastrešovať futsal vo výkonnom výbore Peter Sepeši, dlhoročný futsalový reprezentant," dodal prezident SFZ.

Prehrať video

"Pre Slovenský futsal to znamená, že sme dovŕšili obdobie, keď sme sa etablovali pod futbalový zväz, v rámci UEFA a FIFA. Veľa vecí sa bude riešiť v spolupráci so SFZ a dúfam, že budeme aj napredovať," povedal predseda Slovenského futsalu Juraj Totka. Predmetom riešenia bolo aj zapojenie sa do Informačného systému slovenského futbalu, do toho by sa futsal by sa mal zapojiť v priebehu tohto roka. "Myslím si, že pán Lešický, ktorý jednu dobu trénoval mužstvo Nitry a ako jeden z mála má ako tréner titul aj vo futbale aj vo futsale," dodal Totka informáciu, kto by ešte vo VV SFZ mohol byť futsalu nápomocný.

Zmluva o spolupráci medzi SFZ a Slovenským futsalom

 

Súvisiace články

Žiadne správy v danej kategórii.