Slovenský futbalový zväz (Úvodná stránka)

Vitajte na stránkach Slovenského futbalového zväzu.

 
 
 
 
 

March 13, 2014

Sobotňajší zápas Myjavy so Zlatými Moravcami pre chorobu zrušený

BRATISLAVA (SITA/ÚLK) - Únia ligových klubov preložila zápas 22. kola Corgoň ligy na 1. apríla

 
 
 
 

Stretnutie 22. kola futbalovej Corgoň ligy Spartak Myjava - FC ViOn Zlaté Moravce sa pre veľkú maródku v tíme "kopaničiarov" napokon odohrá v utorok 1. apríla. Pôvodne sa tento duel mal uskutočniť v sobotu 15. marca, o zmene termínu rozhodla Únia ligových klubov ako riadiaci orgán dvoch najvyšších slovenských súťaží.

"Na základe žiadosti futbalového klubu Spartak Myjava vzhľadom k vírusovému ochoreniu štrnástich hráčov tohto klubu výkonný výbor Únie ligových klubov (ÚLK) schválil preloženie tohto stretnutia, pôvodne plánovaného v sobotu 15. marca o 17:00, na utorok 1. apríla 2014 o 19:00 na štadióne v Myjave," informoval agentúru SITA riaditeľ ÚLK pre Corgoň ligu a II. ligu Dušan Huňady.

Na margo zdravotnej situácie v myjavskom mužstve mediálny manažér klubu Marek Hrin ešte pred verdiktom ÚLK poznamenal: "V súčasnosti má z 22 hráčov mužstva až štrnásť zvýšenú teplotu. Viróza zasiahla aj členov nášho realizačného tímu, a to už od víkendového duelu so Žilinou. Chceli by sme odohrať stretnutie so Zlatými Moravcami v novom termíne, teraz v sobotu proti ViOnu určite nenastúpime."

Myjava v dvoch jarných vystúpeniach v Corgoň lige zaznamenala najskôr prehru s Ružomberkom 0:3 a cez víkend tiež doma hrala nerozhodne so Žilinou 2:2. Hráči Zlatých Moraviec podľahli "vonku" dvakrát 1:2 - v 20. kole v Senici a potom aj v Trenčíne.

Aktualizovaný program a obsadenie rozhodcov 22. kola Corgoň ligy

Sobota 15. marca13:30 MFK Košice - MŠK Žilina (Kráľovič - Mókoš, Jenčura)14:00 FK Senica - FC Nitra (Pavlík - Slyško, Poláček)18:00 FK DAC 1904 Dunajská Streda - MFK Ružomberok (Kružliak - Chládek, Bóllo) Nedeľa 16. marca17:00 ŠK Slovan Bratislava - FC Spartak Trnava (Sedlák - R. Sluk, E. Weiss) Pondelok 17. marca18:30 AS Trenčín - FK Dukla Banská Bystrica (Straka - Vorel, Ádám)