Slovenský futbalový zväz (Úvodná stránka)

Vitajte na stránkach Slovenského futbalového zväzu.

 
 
 
 
 

December 16, 2010

V Trnave rozlúčka s triom, Mráz nejasný, pribudol Tomaček

TRNAVA (SITA) - Zmeny v kádri slovenského futbalového klubu FC Spartak Trnava.

 
 
 
 
Sprava: Dušan Radolský - hl. tréner Trnavy, Milan Malatinský (vzadu) a Jozef Šuran - asistenti trénera počas 4. kola Slovenského pohára vo futbale medzi medzi FC Spartak Trnava - MFK Ružomberok. Trnava, 23. november 2010. Foto: SITA/Ivan Kopčáni

Počas zimnej prestávky prichádza vo futbalových kluboch, najvyššiu slovenskú súťaž nevynímajúc, k zmenám v hráčskych kádroch. V Spartaku Trnava sa rozlúčili s trojicou Josip Čorič (Chor.), Michel Neto (Braz.) a Tomáš Hanzel. Navyše nejasná je budúcnosť stopéra Petra Mráza, ktorý nesúhlasil s novým znením kontraktu, predloženým funkcionármi "andelov". Informuje o tom internetová stránka o klube a fanúšikoch FC Spartak Trnava www.spartak.sk.

Tréner štvrtého tímu po jesenných 18 odohraných kolách Corgoň ligy 2010/2011 Dušan Radolský môže naopak rátať so službami Ladislava Tomačeka. Trnavský klub získal 28-ročného útočníka na polročné hosťovanie. Tomaček naposledy pôsobil v treťoligovej Seredi (na jeseň strelil 13 gólov, pozn.), v minulosti si obliekal o. i. aj dresy Banskej Bystrice či českých Teplíc.