Slovenský futbalový zväz (Úvodná stránka)

Vitajte na stránkach Slovenského futbalového zväzu.

 
 
 
 
 

September 23, 2015

VIDEO: Cesta s trofejou pre majstra Fortuna ligy dnes v Michalovciach

BRATISLAVA (ÚLK) - Trofej pre majstra po prvýkrát zavíta k nováčikovi najvyej ligovej súťaže

 
 
 
 

Každý futbalista sníva o tom, že raz dokráča až k trofeji pre majstra. Podarí sa to však len malej časti z miliónov hráčov, ktorí na celej planéte týždeň čo týždeň bojujú o ligové body. Vy máte vďaka projektu Cesta s trofejou jedinečnú šancu aspoň sčasti zažiť ten pocit, ktorý prináša možnosť dotknúť sa vytúženého majstrovského pohára.

Po minulosezónnom úspešnom projekte Cesta za trofejou a pilotnom augustovom podujatí v Trenčíne sa v týchto dňoch trofej Esencia hry vydáva na cesty po Slovensku, aby prinášala radosť a zábavu fanúšikom vo všetkých fortunaligových mestách.

Už v stredu 23. septembra už od 18:00 h sa na štadióne v Michalovciach v rámci prestížneho duelu domáceho MFK Zemplín so Slovanom Bratislava uskutoční ďalšie podujatie Cesty s trofejou. Okrem možnosti odfotiť sa s majstrovským pohárom a priamo na mieste získať fotografiu na pamiatku je pre fanúšikov pripravený bohatý sprievodný program s ďalšími atrakciami.

V sobotu 26. septembra bude mať Cesta s trofejou ďalšiu zastávku v Ružomberku na zápase MFK s DAC 1904 Dunajská Streda. Prvým mestom, ktoré trofej navštívi v októbri, bude 4. 10. Senica.

Ďalšie aktuálne informácie nájdete na facebookových profiloch Cesty za trofejou a Fortuna ligy