Slovenský futbalový zväz (Úvodná stránka)

Vitajte na stránkach Slovenského futbalového zväzu.

 
 
 
 
 

October 8, 2012

Vo Zvolene vyvrcholí Mini Champions liga SFZ 2012

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

 
 
 
 

Mini Champions Liga SFZ je futbalová súťaž na mini-ihriskách s umelou trávou pre chlapcov a dievčatá v kategóriách mladších žiakov U12 a starších žiačok U16. Je súčasťou Grassroots programu SFZ a vznikol na podporu výstavby futbalových futbalových mini-ihrísk s umelou trávou. V roku 2012 SFZ organizuje už 8.ročník tejto súťaže.

Finálový turnaj chlapčenskej časti sa bude hrať dva dni 9. a 10.10.2012 (utorok-streda), dievčenské družstvá odohrajú svoje zápasy dňa 10.10.2012 (streda). Miestom finálového turnaja bude športový areál MFK Lokomotíva Zvolen.

Ocenené budú prvé tri družstvá chlapcov a dievčat, ktoré získajú poháre a medaily. Individuálne ocenenie získajú najlepší hráč, brankár, strelec, najlepšia hráčka, brankárka, strelkyňa finálového turnaja. Navyše víťazné tímy chlapcov a dievčat navštívia kvalifikačný zápas SR – Grécko, ktorý sa bude hrať v utorok 16.10.2012.

Hrací systém finálového turnaja

Chlapci

ŠK Slovan Bratislava
FC Nitra
AS Trenčín
FC Spartak Trnava
MFK Ružomberok
FK Dukla Banská Bystrica
1. FC Tatran Prešov
FK Spišská Nová Ves

Tímy budú vyžrebované do dvoch skupín. Zápasy v skupinách sa budú hrať v utorok 9.10. systémom každý s každým. Družstvá, ktoré skončia v skupinách na 3. a 4.mieste, zohrajú zápasy o konečné 5. a 7.miesto. Družstvá, ktoré skončia v skupinách na 1. a 2.mieste, postupujú do 4-člennej finálovej skupiny, ktorej zápasy sa budú hrať v stredu 10.10. opäť systémom každý s každým o konečné 1. až 4.miesto.

Dievčatá

FK Slovan Duslo Šaľa
ŠK Slovan Bratislava
W.F.G. Trebišov
FK Spišská Nová Ves
SCVČ Radvanská Banská Bystrica
MŠK Slovan Trenčianske Teplice

Hracím dňom pre dievčenskú kategóriu je streda 10.10. Tímy budú vyžrebované do dvoch skupín, kde sa hrá systémom každý s každým. Družstvá, podľa umiestnenia v skupinách, zohrajú zápasy o konečné umiestnenie.

Hrací čas zápasov je 1 x 20 minút a tímy hrajú s počtom hráčov 4+1.

Presný rozpis zápasov si môžete stiahnuť tu