Slovenský futbalový zväz (Úvodná stránka)

Vitajte na stránkach Slovenského futbalového zväzu.

 
 
 
 
 

August 12, 2016

Futbalová žatva pokračuje!

BRATISLAVA (nadácia TV JOJ / SFZ) - Pomoc pre ďalších 70 klubov z celého Slovenska

 
 
 
 

Nadácia TV JOJ po mimoriadne priaznivom ohlase v roku 2015 prináša v spolupráci s Nadačným fondom EPH a technickou podporu Slovenského futbalového zväzu ďalší ročník Futbalovej žatvy, zameraný na podporu športovo talentovaných detí z celého Slovenska.

Futbalová žatva 2016 je opäť určená lokálnym futbalovým mládežníckym klubom, ktoré sa starajú  o výchovu  detí  bez možnosti získania dotácií zo Slovenského futbalového zväzu. Teda malým klubom, ktoré pre svoju činnosť potrebujú elementárne športové vybavenie ako sú dresy, tréningové pomôcky a športový materiál.

Pre žiadateľov sme znížili počet potrebných registrovaných mládežníckych družstiev v súťažiach v sezóne 2015/2016 z troch na dve aby sa mohlo zapojiť viac klubov, stále je však potrebné aby túto súťaž aj riadne dohrali a splnili ostatné podmienky.

Šancu získať nádherné futbalové dresy a športové vybavenie má prvých 65 klubov, ktoré zašlú vyplnenú prihlášku spolu s povinnými prílohami na emailovú adresu: futbalovazatva@joj.sk. Prihlášku je potrebné zaslať po zverejnení výlučne emailom, najneskôr do 16.08.2016. Informácie o kluboch, ktoré podmienky pre udelenie tejto pomoci splnili a získavajú vecný dar, budú dostupné na webstránkach: www.nadacia.joj.sk.

viac info a prihlášku nájdete na tomto linku

 

Súvisiace články

Žiadne správy v danej kategórii.