Slovenský futbalový zväz (Úvodná stránka)

Vitajte na stránkach Slovenského futbalového zväzu.

 
 
 
 
 

Zoznam článkov Slovensko

Zoznam článkov

 • January 13, 2016

  Snímka zo spoločného zasadnutia čestnej rady a výkonnej komisie Siene slávy slovenského futbalu. Bratislava, 12. januára 2016.

  Sieň slávy slovenského futbalu skutočnosťou

  BRATISLAVA (SFZ/PETER ŠURIN) – Sieň slávy slovenského futbalu sa stáva skutočnosťou, koncom marca spoznáme prvých laureátov!

 • January 11, 2016

  Bývalý futbalový reprezentant Ján Kozák ml. vybojoval na MS vo footgolfe 3. miesto v súťaži jednotlivcov a stal sa najlepším Európanom! Buenos Aires, 10. januára 2016.

  Kozák tretí na svete!

  BUENOS AIRES(SFZ/RASTISLAV BLAŠKO) - Majster Slovenska 2015 vo FootGolfe, bývalý futbalový reprezentant Ján Kozák ml. vybojoval na druhých MS v tomto rýchlo sa rozvíjajúcom športe 3. miesto v súťaži jednotlivcov a stal sa...

 • January 11, 2016

  Ako čeliť snahám o ovplyvňovanie zápasov

  BRATISLAVA (SFZ) - Počas januára sa v kluboch najvyššej ligovej súťaže uskutočnia semináre z integrity futbalu, zamerané na tému ovplyvňovania priebehu a výsledkov stretnutí, tzv. match-fixingu.

 • January 11, 2016

  Jozef a Ján Čapkovičovci

  Historický kalendár na týždeň: 11.-17.1.2016

  BRATISLAVA (SFZ) - Prehľad výročí slovenských reprezentantov, trénerov, funkcionárov a dôležitých udalostí slovenského futbalu.

 • January 9, 2016

  Poznačte si do diára

  BRATISLAVA (SFZ/PETER ZEMAN) - Dátumy najdôležitejších podujatí v kalendárnom roku 2016.

 • January 8, 2016

  Slovenskí FootGolfisti, 6. tím sveta! Buenos Aires, 7. január 2016.

  Slovensko šieste na MS vo FootGolfe!

  BUENOS AIRES (SFZ/RASTISLAV BLAŠKO) – Na II. majstrovstvách sveta vo FootGolfe v meste Pilar pri Buenos Aires dosiahlo Slovensko pekný úspech – v súťaži tímov obsadilo 6. miesto!

 • January 7, 2016

  Pohľad na hlavnú tribúnu štadióna Štiavničky. Banská Bystrica, 25. júna 2013.

  Štavničky v kategórii UEFA 3

  BRATISLAVA (SFZ) - Správa k aktuálnemu stavu realizácie "Projektu rekonštrukcie, modernizácie a výstavby futbalových štadiónov".

 • January 6, 2016

  Reprezentanti SR v dejisku na 2. majstrovstiev sveta vo FootGolfe. Buenos Aires, 5. januára 2016.

  Slovensko prvý raz na MS vo FootGolfe

  BUENOS AIRES (SFZ/RASTISLAV BLAŠKO) - Historická prvá účasť reprezentácie Slovenska na 2. majstrovstvách sveta vo FootGolfe je skutočnosťou.

 • January 4, 2016

  Martin Jakubko (MFK Ružomberok) po zápase 17. kola jesennej časti Fortuna ligy medzi MFK Ružomberok - AS Trenčín. Ružomberok, 21. november 2015.

  Jakubko chce zlepšiť gólovú bilanciu v Ružomberku a ísť na ME

  RUŽOMBEROK (SITA) - Slovenský futbalový reprezentant Martin Jakubko po pôsobení v ruskom klube Amkar Perm prišiel vlani v lete do Ružomberka a na jeseň MFK pomohol v najvyššej súťaži šiestimi gólmi.

 • January 4, 2016

  Štefan Senecký

  Historický kalendár na týždeň: 4.-10.1.2016

  BRATISLAVA (SFZ) - Prehľad výročí slovenských reprezentantov, trénerov, funkcionárov a dôležitých udalostí slovenského futbalu.