Slovenský futbalový zväz (Úvodná stránka)

Vitajte na stránkach Slovenského futbalového zväzu.

 
 
 
 
 

June 16, 2015

Kvarteto slovenských reprezentantiek sa bavilo FootGolfom, padali rekordy

TOMÁŠOV (SFZ/PETER ZEMAN) - Veronika Klechová, Jana Vojteková, Lucia Šušková a Mária Korenčiová okúsili FootGolf

 
 
 
 
Zľava: Jana Vojteková, Mária Korenčiová, Juraj Gubáni (predseda klubu FootGolf v Senci), Lucia Šušková a Veronika Klechová počas FootGolfového stretnutia v areáli Art Hotela Kaštieľ v Tomášove. Tomášov, 10. jún 2015.

Kvarteto futbalistiek ženskej futbalovej reprezentácie SR Veronika Klechová, Jana Vojteková, Lucia Šušková a Mária Korenčiová, prijali pozvanie predsedu klubu FootGolf Senec Juraja Gubániho a v areáli Art Hotela Kaštieľ v Tomášove si zahrali FootGolf. Nová hra si získava stále viac priaznivcov. Dievčatá spojili príjemné s užitočným a tak si na 9-jamkovom ihrisku zdokonalili kopaciu techniku a zároveň relaxovali v príjemnom prostredí. 

"Hráčkam to išlo naozaj výborne, s nadšením absolvovali dvakrát 9-jamkové ihrisko. Janka Vojteková vytvorila nový rekord ihriska medzi ženami, keď 2 x 9 jamkové ihrisko zahrala na 70 kopov, čo je 2 pod par. Zároveň Lucia Sušková a Mária Korenčiová vytvorili rekord jednej hry na 9 jamiek, keď ju zahrali na 33 kopov, čo je 3 pod par. V tesnom závese im sekundovala Veronika Klechová," komentoval výsledky milej návštevy predseda klubu FootGolf v Senci Juraj Gubáni.

Ten dievčatám ponúkol súťažné repete na nedeľu 28.6., kedy je v Tomášove na programe 1. kolo miestnej FootGolfovej ligy. Zároveň poďakoval hráčkam za propagáciu nového športu na Slovensku.