Slovenský futbalový zväz (Úvodná stránka)

Vitajte na stránkach Slovenského futbalového zväzu.

 
 
 
 
 

October 23, 2015

NTC Poprad: Na šesť dní domov akadémie Manchestru United

POPRAD (SFZ/JÁN GERZANIČ) – Už šiesty rok po sebe sa v Poprade uskutoční jesenný tréningový kemp mládežníckeho mužstva Manchestru United.

 
 
 
 

Vedenie futbalovej akadémie Manchestru United si už 6-ty rok po sebe vybralo pre svoje mládežnícke mužstvo do sedemnásť rokov za dejisko zimnej prípravy Slovenské mesto z pod Tatier (Poprad).

Dôvodom opätovaných návratov budúcich futbalových hviezd jedného z najznámejšich svetových klubov sú vynikajúce podmienky pre na zimnú, ale aj letnú prípravu a podmienky na regeneráciu, ktoré sú v Poprade na veľmi vysokej úrovni. „Mládežnícke mužstvá Man. Utd. nemajú nejaké hviezdne maniere, základom sú pre nich kvalitné tréningové plochy.“ Odpovedal Peter Melek, riaditeľ NTC Poprad na otázku, či aj mládežníci slávneho klubu majú špeciálne podmienky počas sústredenia. 

Hráči plus realizačné mužstvo majú naplánovaný príchod a ubytovanie sa v Poprade na dnes 15:30. Následne absolvujú tréning vo Veľkej Lomnici. Na druhý deň bude mať mužstvo dve tréningové jednotky a večer navštívia zápas DoxxBet ligy medzi FK Poprad a MFK Dolný Kubín, ktorý sa uskutoční v NTC Poprad. V nedelu sa uskutoční ukážková tréningová jednotka pre deti základných škôl z Popradu. Od tretej hodiny má výprava naplánované sledovať derby Anglickej Premier líg medzi Man. Utd a Man. City a večer navštívia hokejový zápas HK Poprad – HC Košice. V pondelok si mužstvo počas predzápasového treningu vyskúša hraciu plochu NTC Poprad. Ak chcete vidieť hráčov Man. United v akcii, v plnej sile sa vám predstavia v utorok o 16:30 keď ich súperom budú rovestníci z DAC Dunajská Streda.

Vstupné na zápas: 1€ dospelá osoby a 0,5€ deti a študenti do 15 rokov. Vip vstupenky v predpredaji v cene 3€ na pokladniach v AquaCity Poprad. Ďalšie informácie o predpredaji vstupeniek na tel. č. 052/78 51 111 alebo e-mailom na info@aquacity.sk