Slovenský futbalový zväz (Úvodná stránka)

Vitajte na stránkach Slovenského futbalového zväzu.

 
 
 
 
 

July 6, 2015

Rehab Klinik Beach Soccer Team - majster SR v plážovom futbale 2015

SENEC (SFZ) - 3. ročník turnaja o majstra SR 2015 v plážovom futbale vyvrcholi v nedeľu pri Seneckých jazerách

 
 
 
 
Rehab Klinik Beach Soccer Team - majster SR v plážovom futbale 2015. Senec, 5. júla 2015.

Slnečné počasie sprevádzalo účastníkov 3. ročníka turnaja o majstra SR 2015 v plážovom futbale na juhu Seneckých jazier. Trinásť tímov rozdelených do dvoch skupín, v ktorých odohrali v prvý hrací deň zápasy systémom každý s kaťdým, bojovalo o čo najlepšiu pozíciu pred nedeľňajšími play-off zápasmi. Do finále sa prebojovali tímy Artful BSC Bratislava a Rehab Klinik Beach Soccer Team (1:3), najlepším strelcom turnaja sa stal 12-gólový Martin Petro (Rehab Klinik Beach Soccer Team), v kategórii brankárov dominoval Róbert Maglen (Rehab Klinik Beach Soccer Team), najlepším hráčom turnaja sa stal Róbert Hustý (Artful BSC Bratislava).

Na tribúnach vládla počas oboch dní výborná divácka kulisa. "Počas dvoch dní dosiahla návštevnosť približne päťtisícovú hranicu, v nedeľu bolo doteraz najviac návštevníkov na Slnečných jazerách po Seneckom lete," komentoval vydarené športové podujatie hlavný organizátor turnaja Juraj Gubáni.

"Minulo sa takmer päťsto kusov 1,5 litrových minerálok v rámci pitného režimu, veľký úspech mala tiež tombola, najmä kvôli podpísaným dresom reprezentantov SR a zájazdu na AUDI CUP od Futbaltour. Hralo sa s oficiálnymi loptami, s ktorými sa odohrá aj júlový turnaj majstrovstiev sveta v Portugalsku a úspech mala tiež súťaž o najrýchlejšiu strelu a najkrajšie nožničky," zhrnul víkendový turnaj Juraj Gubáni a dodal: "Videli sme najvyrovnanejší turnaj v krátkej histórii bojov o titul majstra SR. Vďaka hráčom z nižších futbalových súťaží, futsalistom a nadšencom plážového futbalu videli diváci atraktívne súboje. Verím, že sa to odzrkadlí aj vo výsledkoch novotvoriaceho sa reprezentačného tímu Slovenska."

Dodajme, že Slovenská reprezentácia v plážovom futbale sa predstaví už počas najbližšieho víkendu. V sobotu (11.7.) o 17:00 a v nedeľu (12.7.) o 10:00 odohrá v Senci dva priateľské zápasy s Českou republikou.