Slovenský futbalový zväz (Úvodná stránka)

Vitajte na stránkach Slovenského futbalového zväzu.

 
 
 
 
 

September 13, 2016

Pozvánka na zápas internacionálok SR a ČR

BRATISLAVA (OLD LADIES SLOVAKIA) - Zápas internacionálok pomôže bývalej spoluhráčke

 
 
 
 

Novo sa tvoriaci reprezentačný tím internacionálok Slovenska pozýva všetkých fanúšikov (nielen) ženského futbalu na jedinečný medzištátny zápas 

SLOVENSKO - ČESKO

ktorý sa uskutoční 24. septembra v Záhorskej Bystrici so začiatkom o 14:00.

Výťažok z tejto akcie je venovaný Diane Šilonovej.

Diana v roku 1998 reprezentovala Slovensko na majstrovstvách Európy junioriek a vďaka futbalu odišla študovať do Ameriky, kde hrala za univerzitu Bridgeport. Vyštudovala MBA, založila firmu s medzinárodnými projektami, neskôr pracovala pre IBM v New Yorku a popri tom všetkom stíhala aj trénovať deti vo futbale. 14. januára 2009 mala ťažkú autonehodu, ktorá ju pripútala na invalidný vozík.

V roku 2011 sa vrátila do Európy a momentálne žije v Prahe. Všetci ju poznajú ako cieľavedomého a aktívneho človeka s porozumením pre problémy druhých a s pozitívnym prístupom k životu. Život je však nevyspytateľný, Diana utrpela ťažké zranenia chrbtice a miechy, z ktorých sa musí celoživotne zotavovať. Absolvovala už niekoľko operácií a rehabilitácií aby sa zaradila do aktívneho života.

Momentálne sa naskytla možnosť zlepšenia jej zdravotného stavu a to prostredníctvom operácie v Rakúsku s využitím kmeňových buniek. Táto liečba je finančne náročná (15 000 EUR) a preto sa OLD LADIES SLOVAKIA rozhodli zorganizovať charitatívnu zbierku za týmto účelom.

číslo účtu: SK55 1111 0000 0066 7284 3008

Ďakujeme.

plagát charitatívneho zápasu

plagát charitatívnej zbierky pre Dianu Šilonovú

 

Súvisiace články

Žiadne správy v danej kategórii.