Slovenský futbalový zväz (Úvodná stránka)

Vitajte na stránkach Slovenského futbalového zväzu.

 
 
 
 
 

June 18, 2015

Škrtel sa dohodol s Liverpoolom na novej zmluve

LIVERPOOL (SITA) - Kapitán slovenskej futbalovej reprezentácie Martin Škrtel sa dohodol s anglickým prvoligovým klubom FC Liverpool na novej vzájomnej zmluve

 
 
 
 
Martin Škrtel bude aj v ďalších sezónach obliekať dres FC Liverpool. Na snímke zo zápasu 30. kola anglickej Premier League FC Liverpool - Manchester United. Liverpool, 22. marca 2015.

"Záujem Interu Miláno bol reálny. Boli sme v kontakte, ale záležitosť sa nerozvinula. Martin uvažoval o svojej budúcnosti a napokon dal prednosť zotrvaniu v Liverpoole," povedal agent Karol Csontó podľa viacerých médií.

"Priznávam, že to neboli len fámy. Záujem Interu Miláno bol reálny. Boli sme v kontakte, ale záležitosť sa nerozvinula. Martin uvažoval o svojej budúcnosti a napokon dal prednosť zotrvaniu v Liverpoole," povedal agent Karol Csontó zo spoločnosti Stars and Friends. 

Teraz 30-ročný Škrtel prišiel na Anfield v januári 2008 zo Zenitu Petrohrad a blíži sa k zavŕšeniu tretej stovky štartov v drese "The Reds". Aktuálny stopérov kontrakt má platnosť do konca sezóny 2015/2016. Škrtel v máji označil podmienky novej zmluvy, ktoré mu klub predostrel, za neakceptovateľné.