Slovenský futbalový zväz (Úvodná stránka)

Vitajte na stránkach Slovenského futbalového zväzu.

 
 
 
 
 

October 28, 2014

VIDEO: Jubilanti Polák, Kunzo a Barmoš prijali pozvanie prezidenta SFZ

BRATISLAVA (SFZ) - Jubilantov Karol Polák, František Kunzo a Jozef Barmoš prijal v sídle Slovenského futbalového zväzu Ján Kováčik

 
 
 
 
Jubilanti František Kunzo, Karol Polák a Jozef Barmoš. Stretnutie jubilantov s prezidentom SFZ. Bratislava, 28. október 2014.

Stáva sa už príjemnou tradíciou, že pri životných jubileách významných slovenský futbalistov či funkcionárov sa títo stretávajú v sídle SFZ s jeho prezidentom Jánom Kováčikom a ďalšími predstaviteľmi zväzu. Posledný októbrový týždeň prišli na zväz športový komentátor Karol Polák (80 rokov), držiteľ zlatej olympijskej medaile z roku 1980 František Kunzo (60 rokov) a futbalista i tréner Jozef Barmoš (60 rokov).

Prehrať video

"V mene celej futbalovej rodiny by som vám chcel zaželať k vašim jubileám veľa zdravia, šťastia, aby ste tu dlho s nami boli a aby ste ešte celej futbalovej rodine priniesli veľa radosti a hlavne vám, aby futbal robil radosť a aby ste sa pri ňom stále cítili dobre," povedal prítomným prezident slovenského futbalového zväzu Ján Kováčik.

Posedenie sa nieslo v tradične dobrej nálade a jubilanti prezradili prítomným niekoľko spomienok z minulosti. Jubilanti poskytli aj rozhovory pre RTVS Slovenský rozhlas a webstránku futbalsfz.sk, ktoré zverejníme v priebehu najbližších týždňov.

 

Súvisiace články

Žiadne správy v danej kategórii.