October 13, 2013

Vstupenky na zápas Slovensko "21" - Luxembursko "21" v predaji aj v NTC Senec

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálny oznam Slovenského futbalového zväzu

Horný rad zľava P. Hipp, P. Hrošovský, M. Škvarka, K. Mészáros, M. Lalkovič, P. Le Giang, J. Paur, M. Janec, F. Oršula, J. Dzúrik, D. Rusov. Stredný rad zľava Š. Balla, P. Purdek, D. Vailing, N. Hrnčár, I. Galád, S. Seman, M. Mintál, M. Prelovský, P. Kišška. Dolný rad zľava L. Szabo, D. Hudák, A. Ambra, M. Kochan, N. Gyombér, L. Pauschek, R. Lásik, I. Schranz, J. Vojtuš. Senec, 9. júna 2013.

Slovenský futbalový zväz oznamuje, že vstupenky na kvalifikačný zápas o postup na ME 2015

Slovensko "21" - Luxembursko "21"

ktorý sa uskutoční v NTC Senec 14. októbra 2013 so začiatkom o 19:00 budú v predaji priamo v pokladni štadióna v deň zápasu od 15:00 a to v týchto kategóriách:

1. kategória (krytá tribúna) - 6 EUR
2. kategória (nekryté tribúny) - 4 EUR
3. kategória - rodinný sektor (nekrytá tribúna, sektory C2 a C3) - 2 EUR

V predaji budú vstupenky aj prostredníctvom siete Ticketportal.

Do rodinného sektoru si môžu kúpiť vstupenky rodičia s deťmi do 12 rokov za cenu 2 EUR / osoba. Deti do 3 rokov zdarma bez nároku na sedadlo.

Podobne ako v prípade septembrového zápasu našej 21-ky s Gruzínskom aj teraz pripravil Slovenský futbalový zväz špeciálnu ponuku pre rodiny s deťmi.

Do NTC Senec sa mladých fanúšikov vo veku od 3 do 12 rokov oplatí priviesť aspoň 30 minút pred začiatkom stretnutia, kedy budú mať možnosť si vyskúšať prekážkovú dráhu, streľbu na presnosť či rôzne malé formy futbalu a nebude chýbať ani maľovanie na tvár. Tieto aktivity sú pre deti pripravené aj v polčasovej prestávke. Všetky súťaže a aktivity budú prebiehať pod dozorom skúsených trénerov a pracovníkov Slovenského futbalového zväzu. Zápas si deti s rodičmi, súrodencami a priateľmi môžu pozrieť zo špeciálneho rodinného sektora, ktorý bude na tribúne C2 a C3. Deti do 3 rokov majú vstup do rodinného sektora bez nároku na miesto zdarma.

Priaznivci našej reprezentačnej 21-ky si môžu stiahnuť aj oficiálny bulletin k zápasu na tejto stránke.