Slovenský futbalový zväz (Úvodná stránka)

Vitajte na stránkach Slovenského futbalového zväzu.

 
 
 
 
 

Zoznam článkov Reprezentácia

Zoznam článkov

 • June 8, 2016

  Otvorené! Prezident SFZ Ján Kováčik a zľava za stolom sediaci hráči peter Pekarík, Ondrej Duda a Matúš Kozáčik na stedajšej tlačovej konferencii. Vichy, 8. júna 2016.

  Kozáčik na ME 2024?

  VICHY (SFZ/PETER ŠURIN) – Už funguje oficiálne a naplno: slovenský mediálny dom v stredu popoludní otvoril prezident SFZ Ján Kováčik, čím spustil aj sériu každodenných stretnutí hráčov a členov realizačného tímu so zástupcami...

 • June 8, 2016

  Fanzóna v Lyone.

  Fanzóny v Bordeaux a Lyone

  FRANCÚZSKO (SFZ) – Organizátori majstrovstiev Európy poskytli podrobnejšie informácie o fanzónach v Lyone a Bordeaux.

 • June 8, 2016

  Juraj Kucka počas fototermínu UEFA. Vichy, 7. júna 2016.

  Z diára výpravy na Eure (2): Prečo je na drese s číslom 19 Kuco?

  VICHY (SFZ/JURAJ ČURNÝ, PETER ŠURIN) - Fanúšikom slovenského reprezentačného tímu neuniklo, že už v zápase so Severným Írskom v Trnave nastúpil v základnej zostave hráč číslo 19, na ktorého drese svietilo meno KUCO.

 • June 7, 2016

  Zaplnená tribúna ragbyového štadióna Darragon počas prvého tréningu slovenskej futbalovej reprezentácie vo Francúzsku pred štartom záverečného turnaja EURO 2016. Vichy, 6. júna 2016.

  VIDEO: Vo Vichy sme doma!

  VICHY (SFZ/PETER ZEMAN) - Zverenci trénera Kozáka majú za sebou prvý tréning v ich prechodnom domove v kúpeľnom meste Vichy.

 • June 7, 2016

  Slovenská 15-ka podľahla v prvom z dvojice prípravných zápasov s Portugalskom 1:2. Mirandela, 7. júna.2016

  Tesná prehra 15-ky v Portugalsku

  MIRANDELA (SFZ) - Zverenci trénera Štefaňáka podľahli v prvom z dvojice prípravných stretnutí v Portugalsku domácemu výberu 1:2.

 • June 7, 2016

  Slovenská šestnástka pred prípravným zápasom s Macedónskom (1:3). Veľký Biel, 7. júna 2016.

  Šestnástka prehrala s Macedónskom

  VEĽKÝ BIEL (SFZ/PETER HABŠUDA) - Slovenskí reprezentanti do 16 rokov prehrali v prvom z dvoch prípravných zápasov s rovesníkmi z Macedónska.

 • June 7, 2016

  Juraj Kucka a Adam Nemec počúvajú pokyny fotografa z UEFA

  Z diára výpravy na Eure (1): Slovensko - francúzska túžba

  VICHY (SFZ/PETER ŠURIN) - Logisticky to pasovalo, časovo... veď to všetci poznáme. Na minútu sa to jednoducho nedá stopercentne zagarantovať, ale podstatné je, že slovenská futbalová výprava je od pondelkového popoludnia vo Vichy...

 • June 6, 2016

  Slovenská reprezentácia pred odletom na EURO 2016.

  Šampionát, aký tu ešte nebol, aj so Slovenskom!

  BRATISLAVA (SFZ/PETER ŠURIN, MARTIN ŽIGO) – Dnes, v pondelok 6. júna, sa začína pre slovenský reprezentačný futbal nové dobrodružstvo: národný tím odlieta na Euro 2016.

 • June 6, 2016

  Slovenská reprezentácia do 21 rokov pred zápasom Challenge Trophy s Anglickom "C"

  Skvelý obrat 21 – ky v Anglicku

  Sutton (SFZ/Tomáš Čunčík) Slovenská 21 –ka otočila nepriaznivý vývoj v anglickom Suttone a gólom Michala Faška z nadstaveného času si upevnila líderskú pozíciu v Challenge Trophy.

 • June 5, 2016

  Zľava Martin Škrtel (č.3), Chris Baird (č.6), Juraj Kucka, Gareth McAuley (č.4) a Jonny Evans (č.5) počas prípravného zápasu Slovensko - Severné Írsko (0:0). Trnava, 4. júna 2016.

  Škoda, chýbal gól

  TRNAVA (SFZ/PETER ŠURIN) – Slovenskí futbaloví „sokoli“ odletia na svoj prvý europsky šampionát po bezgólovej remíze v generálke so Severným Írskom.